Újabb junior siker
2019-03-23 20:44:00 / 0 hozzászólás
Második mérkőzését is megnyerte női junior kézilabda-válogatottunk, amely a siófoki nemzetközi tornán 29-22-re győzött Dánia ellen.
Lendületben a serdülők
2019-03-23 19:25:38 / 0 hozzászólás
A tavaszi szezonban már ötödik sikerét aratta a NEKA II. fiú serdülőcsapata, amely a szombati fordulóban a sereghajtó Budakalász otthonában nyert 34-23-ra.
Férfias diadalok
2019-03-22 22:37:09 / 0 hozzászólás
Csak dicséretet érdemelnek férficsapataink, hiszen a NEKA az NBI/B-s bajnokságban 33-24-es, míg az ifjúsági másodosztályban 33-22-es győzelmet aratott a Budai Farkasok ellen.
A felnőtteknél is fókuszban a fiatalok
2019-03-22 21:19:38 / 0 hozzászólás
Hétfő óta Balatonbogláron edzőtáborozik a női kézilabda-válogatott A és B kerete. Kim Rasmussen szövetségi kapitány több fiatal játékost hívott meg az összetartásra, akik a rutinosabb játékosokkal együtt ugyanabban a rendszerben végezték a gyakorlatokat a NEKA Sportcsarnokban.
Felejthetetlen bronzvasárnap
2019-03-20 10:14:55 / 0 hozzászólás
Két korábbi növendékünk Schatzl Natalie és Simon Armilla bronzérmet szerzett az Érd színeiben a női kézilabda Magyar Kupa döntőjében. Mindkettőjük számára nagy élmény volt a legjobbak között pályára lépni.
Válogatott visszatérők
2019-03-19 12:12:21 / 0 hozzászólás
A NEKA három korábbi növendéke, Pásztor Noémi, Horváth Laura és Szabó Kitti, néhány napra csupán és a magyar női B válogatott tagjaként, de visszatért Balatonboglárra.
Élvonalban is formában
2019-03-18 08:28:48 / 0 hozzászólás
 Az NB I-es kézilabda-bajnokságok hétvégi fordulójában, illetve a női Magyar Kupában ismét több korábbi NEKA játékos lépett remek formában pályára.
Győzelem és vereség Tatán
2019-03-16 21:50:33 / 0 hozzászólás
A NEKA férficsapatai Tatán léptek pályára, ahol tartalékos NBI/B-s együttesünk 23-20-ra kikapott, az ifjúsági másodosztályú mérkőzés ugyanakkor 27-20-as vendégsikert hozott.