A Komló nyert a juniorok ellen

A férfi junior kézilabda-válogatott 29-28-ra kikapott az élvonalban szereplő Komlótól a balatonboglári felkészülési mérkőzésen. A fiatalok jól tartották magukat az esélyesebb riválissal szemben, amely a hajrában bebiztosította a győzelmet.

A mérkőzés 4-1-es junior vezetéssel indult, de a Komló felzárkózott és a 21. percben már 7-6-ra fordított az élvonalbeli együttes. A félidőben döntetlen volt az eredmény, majd a folytatásban a fiatalok percei következtek, így a 45. percben 21-17-re vezetett Imre Vilmos együttese. A végjátékban ugyanakkor a Komló rutinja kijött, így végül átvette a vezetést és megszerezte a győzelmet.

Férfi kézilabda felkészülési mérkőzés:

Férfi junior válogatott – SPORT36 Komló 28-29 (12-12)

Balatonboglár, játékvezetők: Réti, Szedmák

Junior-válogatott: Deményi Xavér, Andó Arián (kapusok), Ág Bálint 3, Kecskeméti Tamás, Kerkovits Gyula, Rozner Kevin 1, Schäffer Zsolt 2, Ubornyák Dávid, Varga Márton 3, Somogyi Bálint 1, Horváth László 2, Máthé Dominik 5, Rosta Miklós 2, Kis Dániel, Spekhardt Gergő 4, Borzas Uros 5 - Szövetségi edző: Imre Vilmos.

Komló: Granic, Katzirz 2, Hoffmann 1, Szögi, Balázs 5, Selymes, Jerkovic 5, Wéber 4, Szkokán 3, Gebhardt 3, Grünfelder, Obradovic 3, Kovács Márk 1, Laufer 2, edző: Kilvinger Bálint

Kiállítások: 10, ill. 6 perc

Hétméteresek: 5/5, ill. 4/3