Győzelemmel zártuk az alapszakaszt

A NEKA női serdülőcsapata hazai pályán 20-17-re győzött a KSI ellen, így az egyaránt 42 pontot szerző Győr mellett bejutott a rájátszásba a Nyugati csoportból. Keletről az FTC és az MTK lesz ott az elődöntőben, e négy együttes között dől el a végső sorrend május végén.

Leány serdülő I. osztály:

NEKA - KSI 20-17 (8-7)

V: Gréczy,Koltai

NEKA: Gyuránki, Zaj (kapusok), - Weibli 2, Hermann 1, Ogonovszky 2, Szabó D.N., Kertész, Ágoston 1,Béres 1, Lakatos 5/1, Nagy II.L. 2, Tóth 3, Babai 2, Mentes 1, Kurmai

7m: 2/1, ill. 3/3

Kiállítások: 6 perc, ill. 2 perc

Eredmény alakulása: 7.p: 1-3, 11.p: 5-4, 18.p: 6-6, 29.p:11-8,34.p:15-10, 41.p:17-13, 46.p: 19-15

Mestermérleg:

Siti Beáta: A két pont boldogság, a többi felejthető.

Játékos szemmel:

Tóth Gréta: Eljött az utolsó meccs! A védekezésünk összeszedett volt az elejétől fogva, kapusaink is sokat segítettek. Támadásunkban nagyon sok technikai hiba volt, sokszor elkapkodtuk, de ennek ellenére volt egy-két jó megoldásunk. Megszereztük a két pontot gratulálok a csapatnak! A sérülteknek mielőbbi jobbulást!

Gyuránki Bernadett: Az első félidőben még nem voltunk annyira ráhangolódva a meccsre, de a második félidőre mindenki összeszedte minden erejét és sikeresen behúztuk a két pontot. Gratulálok a csapatnak!!

2018 MÁJ 12 16:57:54/