Hétgólos siker a horvátok ellen

Győzelemmel kezdett a magyar férfi serdülő válogatott a görögországi hatcsapatos kézilabdatornán. Vágó Attila együttese Horvátország ellen lépett pályára az első mérkőzésen, és végig vezetve 32-25-re nyert. A mieink a 10. percben már három góllal vezettek, de a horvátok egyenlítettek, és a félidő végén 14-14-et mutatott az eredményjelző. Az utolsó másodpercekben lőtt szabaddobás-góllal egygólos előnnyel zártuk az első 30 percet. Fordulás után tartani tudtuk a 3-4 gólos különbséget, és a hajrában még jobban elhúztunk. A meccs legeredményesebb játékosa, Akadémiánk játékosa, a 8 gólos Papp Bence volt.

Magyarország – Horvátország 32-25 (15-14)

Gólszerzőink: Győri, Tóth Péter 3, Holdosi 4, Szeles 1, Kecskés 1, Tóth Patrik, Bálint Bence 4, Szász, Fülöp, Kohegyi 5, Pálfi, Papp Krisztián 4, Papp Bence 8, Bodnár, Rosta, Vajda 1.

Ma 11:30-tól a görögökkel játszunk, a mérkőzést élőben lehet nézni a vrilittos.com oldalon.

2016 ÁPR 24 10:26:16/