Junior Eb: győzelemmel kezdtük a középdöntőt
A magyar junior válogatott 37-34-re nyert Oroszország ellen a szlovéniai junior Európa-bajnokság középdöntőjében.

A 9-16. helyért rendezett helyosztó csoportmérkőzésén a félidőben döntetlenre álltak a csapatok, majd a második félidőben a mieink domináltak. A meccs legeredményesebb játékosa, korábbi növendékünk, Uros Borzas kilenc gólt szerzett. Imre Vilmos együttese szerdán a lengyelek ellen folytatja szereplését, a mérkőzés 13 órakor kezdődik.

Férfi U20-as Európa-bajnokság, Szlovénia

A 9-16. helyért, 2. csoport, 1. forduló:

Oroszország-Magyarország 34-37 (17-17)

Oroszország: Avtonomov, Zabolotin (kapusok), Asikmin, Beljajev 3, Bidanok 2, Dolinyin 4, Ivannyikov, Korkin 2, Korsunov 3, Nefedov 1, Nyikolajenkov 8, Rajev 3, Salabanov 3, Snizko, Tataurov 4, Viszloguzov 1. Szövetségi edző: Styepan Szidorcsuk.

Magyarország: Andó, Deményi (kapusok), Borzas 9, Éles, Gábor, Kecskeméti 1, Kerkovits 2, Máthé 7, Rosta, Rozner 3, Schäffer 2, Spekhardt 5, Szita 6, Szöllősi O. 1, Ubornyák 1, Varga M. Szövetségi edző: Imre Vilmos.

Kiállítások: 14, ill. 10 perc.

2018 JÚL 24 17:27:33/