Junior-vereség Szlovéniától
Öt góllal kikapott a magyar férfi junior válogatott Szlovéniától a balatonboglári felkészülési mérkőzésen.

A vendégek az első félidőben végig vezettek, de a mieink a 37. percben átvették a vezetést. A magyar előny nem tartott sokáig, hiszen a szlovén csapat fordított, és a hajrában növelte a különbséget, végül 31-26-ra megnyerte a találkozót. A két csapat szombaton 12 órától ismét megmérkőzik egymással.

Férfi junior kézilabda felkészülési mérkőzés:

Magyarország – Szlovénia 26-31 (15-17)

Magyarország: Nagy Martin, Andó Arián (kapusok), Ág Bálint, Kecskeméti Tamás 2, Kerkovits Gyula 2, Rozner Kevin 3, Schäffer Zsolt 3, Varga Márton, Szöllősi Olivér, Ubornyák Dávid 2, Máthé Dominik 7, Horváth László, Spekhardt Gergő 1, Rosta Miklós 1, Gábor Marcell 1, Szita Zoltán 4 – szövetségi edző: Imre Vilmos

Szlovénia: Ferjan, Kavcic 3, Horzen, Horvat 5, Rozman 3, Ocvirk 7, Dobovicnik 3, Ozmec 3, Tajnik, Mazej 1, Jurican, Gartner, Kosec 1,  Justin 2, Novak 3, Dobaj, szövetségi edző: Prapotnik Sasa

Hétméteresek: 4/2, illetve 5/5

Kiállítások: 2, illetve 8 perc

Eredmény alakulása: 4. p.: 3-1, 9. p.: 4-7, 17. p.: 8-13, 24. p.: 12-14, 27. p.: 13-16, 33. p.: 16-18, 37. p.: 20-19, 46. p: 21-23, 50. p.: 23-27, 57. p.: 25-30

2018 ÁPR 06 21:11:54/