Két meccs, két pont
A NEKA II. ifjúsági csapata nyert, a serdülő lányok ugyanakkor egy góllal alulmaradtak a Fehérvár elleni hazai bajnoki mérkőzéseken.

Leány serdülő I.osztály:

NEKA II. - Alba Fehérvár KC 22-23 (11-13)

V:Finta, Rácz

NEKA II.: Lakatos R., Bakos, Ferenczy (kapusok),- Csíkos, Juhász K.6, Kovács A.6/1, Szabó D.N., Molnár 1/1, Kertész 1, Csamangó L., Csamangó N.1, Pécsi 2, Czudor 4/1, Nagy N. 1/1,Torday-Nagy

7m: 7/4, ill. 4/3

kiállítások: 2 perc, ill. 14 perc

Eredmény alakulása: 5.p: 2-2, 9.p: 4-5, 19.p: 6-10,31.p: 11-16, 38.p: 13-20, 42.p: 16-22, 48.p: 21-22

Mestermérleg:

Bohus Beáta: Egy mérkőzésen a teljes játékidőben kell koncentrálni, most ez 40 percig nem sikerült. Semmi baj, dolgozunk tovább, bár a tavaszi fáradtságot is látom a csapaton,                          de azt is le kell győzni!

Játékos szemmel:

Czudor Sztella: Már a meccs elején látszódott, hogy nem volt összeszedett a csapat, sok kihagyott ziccerünk volt. Sok technikai hibánk volt, és védekezésben sem tudtuk a maximumot nyújtani. A második félidőt összeszedettebben kezdtük, egyre több jó megoldásunk volt. A 2 pont sajnos nem lehetett a miénk, de ebből kell felállni és tovább menni! Hajrá NEKA!

Kovács Anikó: A mérkőzést nem kezdtük jól. Sok volt a technikai hibánk, és a védekezésünk sem állt össze. Az első félidő végén kezdtünk el felébredni, jó megoldásaink voltak támadásban        s védekezésben is. Több odafigyeléssel a mérkőzést is megnyerhettük volna! Sajnálom, hogy ez a két pont nem lehetett a miénk. De nem szabad szomorkodni, fel a fejjel és megyünk tovább!

Női ifjúsági I.osztály:

NEKA II.- Alba Fehérvár KC 33-24 (15-13)

V: Finta,Rácz

NEKA II.: Kubina, Bakos (kapusok),- Vajer 6, Kovács A., Veress-Filep 3/1, Somlai 1, Juhász G.11, Sárközi, Pécsi 4, Kocsis 5,Szöllősi, Kiss L.1, Czudor, Kurmai 2

7m: 2/1, ill. 5/3

kiállítások: 8 perc, ill. 4 perc

Eredmény alakulása: 4.p: 2-1, 8.p: 4-5, 14.p: 6-6, 17.p: 9-6,20.p: 11-8, 26.p: 11-10, 28.p: 13-11, 35.p: 18-13, 41.p: 21-15,50.p: 26-19, 54.p: 27-23, 58.p: 32-23

Siti Beáta: A második félidei játék volt az előre mutató, az vezet(ett) eredményre!

Juhász Gréta: A meccs elején dekoncentráltak voltunk, ami az eredményen is meglátszott, sem a védekezésünk, sem támadásunk nem volt az igazi! A félidőben összekaptuk magunkat,        és így a játékunk, a hozzáállásunk, és az eredményességünk is megváltozott! Gratulálok a csapatnak!

Kubina Molli: Igaz, kicsit nehezen kezdtünk neki ennek a mérkőzésnek, de szépen lassan kezdtünk belerázódni, és felvenni a ritmust. A második félidőt teljesen uralva a tudásunkat tükrözve nyertük meg. Köszönjük a kicsiknek kisegítést! És megyünk tovább..

fotók: Tompos Gábor

2019 MÁR 06 22:02:00/