Kikaptunk a szlovénoktól
Második mérkőzésén 26-20-ra alul maradt a magyar U19-es kézilabda-válogatott Szlovénia ellen a balatonboglári felkészülési torna második fordulójában.

Ezúttal a vendégek kezdtek jobban, és 2-3 gólos előnyt szereztek, de a mieink a 20. percben 11-10-re fordítottak. A félidő végéig viszont 6-0-s sorozatot produkált az ellenfél, amit a második játékrészben meg is tartott, és végül megszerezte a győzelmet. A magyar csapat szombaton Szlovákia ellen zárja a tornát, a találkozó 12 órakor kezdődik.

Férfi ifjúsági kézilabda Négy Nemzet-torna, Balatonboglár, 2. forduló:

Magyarország - Szlovénia 20-26 (11-16)

Balatonboglár, játékvezetők: Héjja, Kónya.

Magyarország U19: Marczika, Merkovszki, Nagy B. (kapusok), Bajusz 1, Bognár 1, Czakó 1, Dely, Draskovics, Gál 1, Holdosi 1, Kőhegyi 2, Melnyicsuk, Papp 7, Rosta, Szász 4 (3), Szuharev 2, Tóvizi, Vajda. Edző: Kárpáti Krisztián.

Szlovénia U19: Blagotinsek, Budja 1, Cirovic, Drobez 2, Glavan, Grbic 2, Hocevar, Jezernik 2, Jovicic 2 (1), Jurican, Kljun 4, Pipp 5, Rakita 2, Sisko 4, Starc, Tajnik 2. Edző: Jani Klemencic.

Kiállítások: 12, ill. 18.

Hétméteresek: 5/3, ill. 1/1.