Magabiztosan nyert a serdülő válogatott

A magyar férfi serdülő kézilabda-válogatott végig vezetve, 32-18-ra győzött a Románia elleni felkészülési mérkőzésen. Vágó Attila együttese, amely hétfőtől edzőtáborozik Balatonbogláron, szombaton is megmérkőzik ellenfelével.

Serdülő válogatottunk a mérkőzés első percétől irányította a mérkőzést. A román csapat 11-10-ig tartotta velünk a lépést, de az első félidő végén hat perc alatt hét gól lőttünk és egyet sem kaptunk, így a szünetre 18-10-es magyar előny alakult ki.

Fordulás után már egyértelmű volt a fölényünk, a román együttes mindössze nyolcszor volt eredményes a második félidőben, így végül a hétgólos Bálint Bence vezérletével 14 gólos győzelmet arattunk. A keret NEKA-s játékosai közül Fülöp Nándor és Papp Bence 4, Tóth Patrik 3, Tóth Péter 2, míg Gáspár Attila egy gólt szerzett.

Nemzetközi serdülő válogatott felkészülési mérkőzés:

MAGYARORSZÁG-ROMÁNIA 32-18 (18-10)

Gólszerzőink: Bálint 7, Fülöp Nándor, Papp Bence, Széles Ákos 4-4, Tóth Patrik 3, Tóth Péter, Papp Krisztián, Szász Bálint, Vajda Huba 2-2, Gáspár Attila, Czakó Áron 1-1

2016 AUG 12 21:51:36/