Másodszor is legyőztük a románokat

A magyar serdülő válogatott második felkészülési mérkőzésén is legyőzte a román korosztályos válogatottat. Vágó Attila csapata tíz góllal, 27-17-re diadalmaskodott.

A mérkőzés elején 4-1-re elhúztak a románok, de a magyar időkérés után nem kevesebb, mint tíz gólt szereztünk zsinórban, így a 21. percben már 11-4-et mutatott a tábla. A folytatásban is magabiztosan játszottunk, így a félidő végére 13-6-os előnyt szereztünk. A második játékrész három hazai góllal kezdődött, így kialakult a tízgólos különbség, amely állandósult a meccs végéig. Az utolsó három találatot is mi szereztük, így végül 27-17-re nyertük meg a találkozót.

SERDÜLŐ VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS:

Magyarország-Románia 27-17 (13-6)

Gólszerzőink: Papp Bence, Czakó Áron, Vajda Huba 4-4, Tóth Péter, Szász Bálint 3-3, Bálint Bence, Bajusz Brúnó, Kecskés Bence 2-2, Tóth Patrik, Gáspár Attila, Papp Krisztián 1-1

2016 AUG 15 11:29:30/