Négy góllal nyertek a juniorok
A balatonboglári felkészülési mérkőzésen a férfi junior-válogatott négygólos félidei vezetés után végül 29-25-re győzött az NBI-es Csurgó ellen. A fiatalok az első félidő nagy részében hátrányban játszottak, de miután fordítottak, már nem engedték ki kezükből a győzelmet. A vendégek nem a legerősebb összeállításukban játszottak, de a fiatalok bátor fellépése és látványos góljai minden elismerést megérdemelnek.

Férfi felkészülési mérkőzés:

Junior válogatott – Csurgó 29-25 (14-10)

Magyarország: Andó A., Deményi X. (kapusok), Uros B. 2, Kecskeméti T. 5, Ág B. 1, Kerkovits Gy. 1, Tóth P., Varga M. 4, Szöllősi O., Ubornyák D. 1, Máthé D. 4, Horváth L., Spekhardt G. 4, Rosta M. 3, Kiss D., Szita Z. 4 – szövetségi edző: Imre Vilmos

Csurgó: Balogh T., Vasic M., Vasvári Á. 3, Varjú M. 7, Hanusz E. 2, Tóth a. 1, Gazdag T. 2, Ferreira 2, Szeitl E. 1, Josic L. 1, Radjenovic B 5, Paulovic D. 1, Jerebie J., Kovacevic A., Géczi Á., Balogh Á. – edző: Bencze József

Hétméteresek: 2/2, illetve 6/5

Kiállítások: 8, illetve 2 perc

Eredmény alakulása: 9. p.: 2-5, 18. p.: 6-7, 24. p.: 9-10, 30. p.: 14-10, 32. p.: 15-12, 37. p.: 19-14, 46. p.: 23-20, 57. p.: 28-23

Fotó: Tompos Gábor
2018 MÁR 13 20:24:23/