V: Böhm,Tóth

NEKA:GALAMBOS, Hibácska (kapusok),- Szíjártó 2, Matheisz, Horváth V., Kovács K. 1/1, LACZKÓ 4/2, PÉTER 7/2, OROSZ 4
BLASKÓ 3,SOMLAI 2, Bujdosó, MÁTÉ 4, Somogyi, Nagy B.

7m: 3/2 ill. 5/5 kiállítások: 10 pec, ill. 6 perc

Eredmény alakulása: 4.p: 3-2 12.p: 8-4, 20.p: 12-9, 24.p: 14-11 35.p: 16-17 50.p: 18-25 54.p: 20-27

Mestermérleg:
Siti Beáta: Az első félidei tompaságot a szünet után melósruhára és szívre cseréltük,illetve erőben is felül tudtuk múlni ellenfelünket 60 perc alatt.Remélem, tanulunk belőle és legközelebb az első sípszónál kezdjük a meccset ! Gratulálok a 2. félidőhöz!

Játékos szemmel:
Orosz Melissza: Az első félidőben nem állt össze a buksink, a védekezés nem volt elég kemény és a szerzett labdákkal nem tudtunk élni. Félidőben hárommal ment az ellenfél, az öltözőből kijövet kiabáltuk "Gyerünk lányok meg tudjuk csinálni!". Így is lett... felvettük a "munkás ruhát", a második félidőben esélyt sem adtunk a Szombathelynek. Nagy akarattal küzdöttünk, csapatként együtt, összeállt a támadó játékunk, majd a védekezés is. Élt a kispad is, és az ellenfelünk csak 6 gólt lőtt a második félidőben!