Parádés győzelem a Győr ellen
Hatalmas szívvel és nagy akarással küzdött a NEKA II-es csapata az ifjúsági bajnokságban, és 27-26-ra nyert a végső győzelemre is esélyes Győri AUDI KC I. ellen. A vendégek az első félidőben szinte végig vezettek, de a lányok egy percre sem adták fel, és végül megszerezték a két pontot.

Női fjúsági I.osztály NEKA II-Győri Audi ETO I. 27-26 (12-14)

V:Fábián,Vandróczki

NEKA II.: Kubina,Hibácska,Németh Zs. (kapusok),- Hermann, Mérai, Kajdon 8/4, Nagy I.L.1, Faragó 5, Vámos M. 5,
Mlinkó 2, Horváth P., Juhász 1, Nagy II.L., Kocsis, Bánhidi 3, Woth 2

7m: 5/4, ill. 4/2, kiállítások: 6 perc, ill. 8 perc
Eredmény alakulása: 5.p: 1-4, 10.p: 4-5, 16.p: 7-8, 22.p: 9-9,27.p: 10-12, 35.p: 15-15, 39.p: 16-18,42.p: 20-18, 49.p: 23-20, 56.p: 25-22

Mestermérleg:
dr. Woth Péter: "Az előző mérkőzéseken látottak alapján nem számítottunk erre az eredményre, az viszont igaz, hogy az ilyen meglepetések bármikor jöhetnek!"

Játékos szemmel:
Kocsis Bettina: "A Győrt megverni mindig felemelő érzés. Ma nagybetűs CSAPATKÉNT tudtunk győzni, ezzel bebizonyítottuk, hogy a mostanában jellemző gyenge játékunkból képesek vagyunk felállni, és az utolsó másodpercig segítve, biztatva egymást tudunk küzdeni, harcolni. A meccs elején még az ETO dominált, de negyed óra elteltével rátaláltunk önmagunkra, majd végig koncentrálva a második félidő közepén átvettük a vezetést, és a meccs végéig tartottuk 1-2 gólos előnyünket.
Az egész csapat nevében mondhatom, hogy ez a meccs volt a fordulópont, és innentől kezdve minden meccsen és edzésen igyekszünk a maximumot nyújtani. Ebből a meccsből képesek lehetünk erőt meríteni a közelgő serdülő négyes döntőre. Gratulálok az egész csapatnak, a lányoknak, az edzőknek,és köszönjük a nagyszerű szurkolást!"

2018 ÁPR 26 19:38:28/