Parádés végjáték
Remek sikerrel kezdett férfi ifjúsági válogatottunk a balatonboglári nemzetközi tornán, ahol az utolsó negyedórában állva hagyta és végül 29-22-re legyőzte Norvégiát.

Kárpáti Krisztián együttese egygólos előnnyel zárta az első félidőt (14-13), míg a 44. percben 19-18-ra a skandinávok vezettek. A magyar csapat viszont sorozatban hat gólt lőve fordított, és végül magabiztos sikert aratott.

A mérkőzés legeredményesebb játékosa Kovács Gergő volt hét góllal, rajta kívül Dely Márton, Vetési Bence és Tóth Péter lépett pályára a NEKA játékosai közül. A meink pénteken 16.30-tól Dánia válogatottja ellen játszanak, amely 31-20-ra verte Szerbiát.