A sikeres szezon háttere #2
2019-06-05 08:42:20 / 0 hozzászólás
Sótonyi László a NEKA férficsapatával ifjúsági bajnok lett, míg az NBI/B-ben bravúros teljesítménnyel bronzérmet szerzett. A szakember szerint a kialakított rendszer és a minőségi munka alapozta meg a sikeres szereplést.
Világversenyekre készülve
2019-06-04 21:14:44 / 0 hozzászólás
A héten több korosztályos kézilabda-válogatott is megkezdte célzott felkészülését a nyári világversenyekre. A férfi junior, a női és férfi ifjúsági, illetve a fiú serdülőválogatottban összesen harmincnyolc jelenlegi vagy korábbi NEKA játékos kapott helyet.
A sikeres szezon háttere #1
2019-06-04 09:43:06 / 0 hozzászólás
Dr. Woth Péter leány serdülőcsapata egész éves teljesítményét koronázta meg bajnoki címével. A vezetőedző szerint a siker titka a minőségi munkában és a játékosokkal való különleges kapcsolatban keresendő.
Atlétikai sikerek a Diákolimpián
2019-06-03 21:37:21 / 0 hozzászólás
A NEKA három növendéke, Csíkos Luca, Bencsik Dorka és Pécsi Villő is remekelt az atlétikai Diákolimpia országos döntőjében, ahol kézilabdázó létükre is megállták a helyüket az erős mezőnyben.
Szavazzunk Csengére!
2019-05-31 21:13:02 / 0 hozzászólás
A handball-planet nevű kézilabdás szakportál korábbi növendékünket, a jelenleg a Győri Audi ETO-ban játszó Fodor Csengét is jelölte a 2018-as év legjobb fiatal balszélsői közé.
Lurkók nagy fesztiválja
2019-05-31 13:40:41 / 0 hozzászólás
Közel 400 kisgyermek vesz részt szombaton, az V. NEKA Lurkó fesztiválon. A 2017. tavaszán elindult programhoz csatlakozott 11 település iskolájának diákjai minden évben kétszer találkoznak a Nemzeti Kézilabda Akadémia Sportcsarnokban.
Az időjárás sem akadály
2019-05-30 11:48:19 / 0 hozzászólás
Az U17-es strandkézilabda Európa-bajnokságon résztvevő fiú és leányválogatott szerdán érkezett meg Balatonboglárra és vasárnapig a Nemzeti Kézilabda Akadémián készül.
Női arany és ezüstérem
2019-05-26 21:17:41 / 0 hozzászólás
Drámai fordulatokat hozott a női korosztályos Final4, amelyen a NEKA serdülőcsapata aranyérmet, míg az ifjúsági lányok egy utolsó másodpercekben az ellenfélnek megítélt hétméteressel 31-30-ra kikapva, ezüstérmesként zártak az FTC ellen.
Szépen csillogó érmek
2019-05-26 20:26:31 / 0 hozzászólás
A Nemzeti Kézilabda Akadémia férfi szakága eddigi legjobb szezonját zárta, hiszen a négyes döntőbe bejutva, egy ifjúsági aranyérmet és egy serdülő ezüstérmet szerzett!
Négy csapatunk a döntőben!
2019-05-26 09:41:03 / 0 hozzászólás
Nagy nap a mai: négy csapatunknak szurkolhatunk az ifjúsági és serdülő Final 4 döntőjében. A fiúk Szigetszentmiklóson, a lányok Rácalmáson lépnek pályára a bajnoki aranyéremért.
NEKA-Veszprém finálék
2019-05-25 19:15:22 / 0 hozzászólás
A lányokhoz hasonlóan a NEKA férfi ifjúsági és serdülőcsapata egyaránt megnyerte elődöntőjét, és vasárnap a bajnoki címért lép pályára. A serdülők 23-16-ra győzték le a Békést, míg az ifiknél 28-18-ra vertük a Pick Szegedet.