18

Állásajánlat – karbantartó, recepciós, takarítónő

2021. szeptember 01, szerda 11:33 | Nemzetközi edzőközpont

Keressük leendő munkatársunkat karbantartó, recepciós és takarítónő pozíciókra.

KARBANTARTÓ POZÍCIÓ

A Nemzeti Kézilabda Akadémia (Balatonboglár) létesítményüzemeltető csapatába keressük leendő munkatársunkat karbantartó pozícióra.

Főbb feladatok:

  • létesítményeink napi szintű gépészeti üzemeltetése
  • előírt műszaki ellenőrzések, karbantartások elvégzése
  • szakcégek munkájának felügyelete
  • létesítményeinkben megrendezésre kerülő események tárgyi feltételeinek biztosítása

Elvárások:

·       Középfokú szakmai végzettség

·       B kategóriás jogosítvány

·       Gépészeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

·       Alapfokú számítógép kezelői ismeretek

·       Önálló, minőségorientált, proaktív munkavégzés, és problémamegoldó készség

·       Precizitás, pontosság, megbízhatóság

·       Jó fizikai munkabírás, terhelhetőség

  • Környezetére igényes, rendszerető, tiszta személyiség
  • Csapatszellem és együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • egész éves állás
  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • fix fizetés, készenléti pótlék
  • 2 műszakos munkarend, heti 40 óra munkavégzés

A fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével Hanzel Dorina létesítményigazgató részére a letesitmeny@neka.hu e-mail címre várjuk.

RECEPCIÓS POZÍCIÓ

A Nemzeti Kézilabda Akadémia (Balatonboglár) létesítményüzemeltető csapatába keressük leendő munkatársunkat recepciós pozícióra.

  • létesítményeinkbe érkező vendégek fogadása, tájékoztatása
  • üzemeltetéshez-vendégfogadáshoz kapcsolódó helyszíni ügykezelés, adminisztráció végzése
  • létesítményeink igénybevételeinek napi nyomon követése

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • számítógép felhasználói-kezelői ismeretek
  • angol-német alapfokú nyelvismeret
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, minőségorientált, proaktív munkavégzés, és problémamegoldó képesség
  • környezetére igényes, rendszerető, tiszta személyiség
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • csapatszellem és együttműködő készség

  • fix fizetés

TAKARÍTÓNŐ POZÍCIÓ

A Nemzeti Kézilabda Akadémia Szállásépületek (Balatonboglár) létesítményüzemeltető csapatába keressük leendő munkatársunkat takarítónői pozícióra éves állásra.

  • egész éves állás (nem szezonmunka!)
  • fix fizetés, túlóra és pótlékok teljes körű kifizetése
  • munkaruha, kiváló munkaeszközök biztosítása

Feladatok:

  • létesítményeink napi szintű takarítása
  • rend és tisztaság folyamatos ellenőrzése és fenntartása