24

Karbantartó, recepciós és takarítónő állásajánlatok

2021. június 02, szerda 15:22 | Nemzetközi edzőközpont

A Nemzeti Kézilabda Akadémia (Balatonboglár) létesítményüzemeltető csapatába keressük leendő munkatársainkat az alábbi pozíciókra.

KARBANTARTÓ POZÍCIÓ

Főbb feladatok:

  • létesítményeink napi szintű gépészeti üzemeltetése
  • előírt műszaki ellenőrzések, karbantartások elvégzése
  • szakcégek munkájának felügyelete
  • létesítményeinkben megrendezésre kerülő események tárgyi feltételeinek biztosítása

Elvárások:

·      Középfokú szakmai végzettség

·      B kategóriás jogosítvány

·      Gépészeti rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat

·      Alapfokú számítógép kezelői ismeretek

·      Önálló, minőségorientált, proaktív munkavégzés, és problémamegoldó készség

·      Precizitás, pontosság, megbízhatóság

·      Jó fizikai munkabírás, terhelhetőség

  • Környezetére igényes, rendszerető, tiszta személyiség
  • Csapatszellem és együttműködő készség

Amit kínálunk:

  • stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség a cég saját állományában
  • fix fizetés, készenléti pótlék
  • 2 műszakos munkarend, heti 40 óra munkavégzés

A fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével Hanzel Dorina létesítményigazgató részére a letesitmeny@neka.hu e-mail címre várjuk 2021. június 15-ig.

RECEPCIÓS POZÍCIÓ

  • létesítményeinkbe érkező vendégek fogadása, tájékoztatása
  • üzemeltetéshez-vendégfogadáshoz kapcsolódó helyszíni ügykezelés, adminisztráció végzése
  • létesítményeink igénybevételeinek napi nyomon követése

Elvárások:

  • érettségi bizonyítvány
  • számítógép felhasználói-kezelői ismeretek
  • angol-német alapfokú nyelvismeret
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, minőségorientált, proaktív munkavégzés, és problémamegoldó képesség
  • környezetére igényes, rendszerető, tiszta személyiség
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • csapatszellem és együttműködő készség

  • fix fizetés

TAKARÍTÓNŐ POZÍCIÓ

Feladatok:

  • létesítményeink napi szintű takarítása
  • meghatározott ütemterv alapján törölgetés, seprés, felmosás, fertőtlenítés, porszívózás
  • rend és tisztaság folyamatos ellenőrzése és fenntartása