14

Season

May 2024

SUN 05. 26.
16:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 36 - 21 VSK Tököl

SAT 05. 25.
18:00

Women NB I

Városi Sportcsarnok Vác

Praktiker-Vác 25 - 27 NEKA

FRI 05. 24.
18:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 24 - 20 TFSE

FRI 05. 24.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 25 Budai Farkasok - Rév

FRI 05. 24.
16:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 27 FTC

FRI 05. 24.
14:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 29 Budai Farkasok - Rév

THU 05. 23.
16:00

LU19 I.division - West

Laurencz László Sportcsarnok, Budapest

Csepel DSE 25 - 45 NEKA

THU 05. 23.
14:00

LU17- I.division-West

Laurencz László Sportcsarnok, Budapes

Csepel DSE 22 - 33 NEKA

WED 05. 22.
18:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 28 Alba Fehérvár

SUN 05. 19.
15:30

Women NB I

Riz Levente Sport- és Rendezvényközpont Budapest

MTK Budapest 30 - 28 NEKA

FRI 05. 17.
15:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 23 Alba Fehérvár KC

FRI 05. 17.
14:00

FU16 I.division

Szeged

OTP Bank PICK Szeged 23 - 23 NEKA

THU 05. 16.
18:00

Men NB II

Budapest

Csepel DSE 26 - 28 NEKA U21

WED 05. 15.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 23 - 38 FTC-Rail Cargo Hungaria

WED 05. 15.
14:00

FU20 I.division-West

Budapest

BVSC Zugló 18 - 43 NEKA

TUE 05. 14.
16:00

Woman NB II

Budapest

Ferencvárosi TC U21 32 - 29 NEKA U21

MON 05. 13.
19:30

FU18 I.division-West

Budapest

Bp. Elektromos SE 28 - 41 NEKA

SAT 05. 11.
16:00

Woman NB II

Budapest

Csepel DSE 21 - 26 NEKA U21

FRI 05. 10.
18:00

Women NB I

UFM Aréna Mosonmagyaróvár

Motherson Mosonmagyaróvári KC 42 - 23 NEKA

WED 05. 08.
16:20

LU17- I.division-West

Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand

MTK Budapest 19 - 42 NEKA

SAT 05. 04.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 24 - 24 CYEB-Budakalász

SAT 05. 04.
18:00

Men NB II

Százhalombatta

Százhalombattai KE 29 - 24 NEKA U21

SAT 05. 04.
15:00

LU19 I.division - West

Székesfehérvár

Kínai B-válogatott 26 - 29 NEKA

WED 05. 01.
15:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 20 CYEB Budakalász

WED 05. 01.
13:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 21 CYEB Budakalász

April 2024

TUE 04. 30.
18:00

Men NB I

Pick Aréna Szeged

OTP Bank-PICK Szeged 47 - 31 HSA NEKA

SUN 04. 28.
18:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 46 - 20 Siófok KC

SUN 04. 28.
16:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 42 - 28 Siófok kC

SUN 04. 28.
14:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 37 - 23 Érdi FKSE

SAT 04. 27.
18:00

Men NB I

Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok Gyöngyös

HE-DO B. Braun Gyöngyös 29 - 29 HSA NEKA

SAT 04. 27.
18:00

Women NB I

Városi Sportcsarnok Békéscsaba

EUbility Group-Békéscsabai Előre NKSE 31 - 25 NEKA

SAT 04. 27.
16:00

FU16 I.division

Gyöngyös

Gyöngyös 18 - 22 NEKA

SAT 04. 27.
11:00

Woman NB II

Budapest

TFSE 28 - 26 NEKA U21

FRI 04. 26.
18:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 26 PTE PEAC

THU 04. 25.
17:00

FU18 I.division-West

Győr

Agrofeed UNI Győr 27 - 36 NEKA

THU 04. 25.
15:00

FU20 I.division-West

Győr

Agrofeed UNI Győr 32 - 33 NEKA

WED 04. 24.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 30 - 30 FTC-Green Collect

SAT 04. 20.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 23 - 27 Moyra-Budaörs Handball

SAT 04. 20.
16:00

Men NB II

Tököl

VSK Tököl 28 - 24 NEKA U21

FRI 04. 19.
18:00

Men NB I

OBO Aréna Dabas

Dabas KC 24 - 22 HSA NEKA

FRI 04. 19.
18:00

FU16 I.division

Budapest

Tempo KSE 20 - 27 NEKA

THU 04. 18.
17:00

FU20 I.division-West

Tata

Tatai AC 20 - 41 NEKA

THU 04. 18.
15:15

LU17- I.division-West

Inárcsi Kézilabdacsarnok

Kispest NKK 29 - 32 NEKA

WED 04. 17.
17:30

FU18 I.division-West

Pécs

PSN Pécs 28 - 38 NEKA

TUE 04. 16.
16:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 25 - 35 Ferencvárosi TC U21

SUN 04. 14.
16:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 20 - 26 Csepel DSE

SAT 04. 13.
18:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Komló

Hungarometal Komló 25 - 34 NEKA

SAT 04. 13.
16:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 38 - 33 Csepel DSE

FRI 04. 12.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 20 Éles KISE

FRI 04. 12.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 50 - 35 Éles KISE

FRI 04. 12.
14:00

LU19 I.division - West

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna

Motherson Mosonmagyaróvári KC 24 - 33 NEKA

FRI 04. 12.
14:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 17 DEAC

SUN 04. 07.
16:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 28 - 28 Százhalombattai KE

SAT 04. 06.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 32 - 23 QHB-Eger

SAT 04. 06.
12:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 48 - 25   Bácska

FRI 04. 05.
16:00

FU20 I.division-West

Veszprém

Veszprém Handball Academy 28 - 27 NEKA

FRI 04. 05.
16:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 37 - 33 SZISE - Bamba Marha U21

FRI 04. 05.
14:00

FU18 I.division-West

Veszprém

Veszprém Handball Academy 30 - 38 NEKA

FRI 04. 05.
12:00

FU16 I.division

Veszprém

Veszprém Handball Academy 35 - 28 NEKA

March 2024

SAT 03. 30.
18:00

Men NB I

Veszprém Aréna Veszprém

Telekom Veszprém 42 - 27 HSA NEKA

SAT 03. 30.
16:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 30 Győri ETO KC

SAT 03. 30.
14:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 18 Győri ETO KC

THU 03. 28.
17:00

Women NB I

Városi Sportcsarnok Dunaújváros

Dunaújvárosi Kohász KA 32 - 20 NEKA

SUN 03. 24.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 27 - 34 PLER-Budapest

SUN 03. 24.
15:00

Men NB II

Érd

Érd 30 - 34 NEKA U21

SAT 03. 23.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 28 Kisvárda Master Good SE

FRI 03. 22.
15:30

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 22 - 21 PLER Budapest

FRI 03. 22.
11:00

Woman NB II

Budapest

SZISE-Bamba Marha U21 24 - 37 NEKA U21

THU 03. 21.
18:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 52 - 25 Dunakeszi

THU 03. 21.
16:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 11 Várpalota

WED 03. 20.
17:00

Men's Hungarian Cup

Budakalász

CYEB Budakalász 30 - 36 HSA NEKA

WED 03. 20.
16:30

LU19 I.division - West

Szombathely

Szombathelyi KKA 20 - 46 NEKA

WED 03. 20.
14:30

LU17- I.division-West

Szombathely

Szombathelyi KKA 22 - 34 NEKA

WED 03. 13.
16:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 28 Alba Fehérvár KC

SUN 03. 10.
15:00

FU20 I.division-West

Tatabánya

MOL Tatabánya KC 33 - 44 NEKA

SUN 03. 10.
13:00

FU18 I.division-West

Tatabánya

Tatabánya KC 34 - 49 NEKA

SUN 03. 10.
11:00

FU16 I.division

Tatabánya

Tatabánya KC 22 - 20 NEKA

SAT 03. 09.
18:00

Woman NB II

Mohács

Mohácsi TE 1888 33 - 23 NEKA U21

FRI 03. 08.
19:30

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, Urányi Sportközpont

BBSC 25 - 38 NEKA

FRI 03. 08.
17:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 28 Moyra-Budaörs Handball

FRI 03. 08.
15:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 23 Moyra-Budaörs Handball

SUN 03. 03.
16:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 46 - 31   Nagyatád

SAT 03. 02.
13:30

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 47 - 30 Mecseknádasd

FRI 03. 01.
18:30

Men NB I

Multifunkciós Csarnok Tatabánya

MOL Tatabánya KC 44 - 32 HSA NEKA

FRI 03. 01.
18:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 30 Agrofeed ETO UNI Győr

FRI 03. 01.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 22 Csurgói KK

FRI 03. 01.
14:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 30 Csurgói KK

February 2024

SUN 02. 25.
16:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 23 - 28   Hőgyész

SAT 02. 24.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 21 - 29 Csurgói KK

SAT 02. 24.
16:00

Woman NB II

Siófok

Siófok KC 31 - 22 NEKA U21

FRI 02. 23.
19:30

Somogy- Baranya County Men's Championship

Pécsvárad

Hosszúhetény 33 - 37 NEKA

FRI 02. 23.
18:00

Women NB I

Hódos Imre Rendezvénycsarnok Debrecen

DVSC SCHAEFFLER 32 - 29 NEKA

WED 02. 21.
18:00

LU19 I.division - West

Dunaújváros

DKKA 29 - 32 NEKA

WED 02. 21.
16:00

LU17- I.division-West

Dunaújváros

DKKA 29 - 36 NEKA

SUN 02. 18.
18:00

Men NB II

Komló

Pécsi VSE 24 - 36 NEKA

SUN 02. 18.
16:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 31 - 31 DKKA U21

SAT 02. 17.
18:00

Men NB I

Szabadidőközpont Balatonfüred

Balatonfüredi KSE 28 - 24 HSA NEKA

SAT 02. 17.
18:00

Women NB I

Városi Sportcsarnok Kozármisleny

Kozármisleny KA 20 - 29 NEKA

SAT 02. 17.
11:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 44 - 21 Érd

FRI 02. 16.
15:30

FU16 I.division

Balatonfüred

Balatonfüred KA 22 - 29 NEKA

THU 02. 15.
18:00

FU18 I.division-West

Balatonfüred

Balatonfüred KA 25 - 22 NEKA

THU 02. 15.
16:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 48 - 21 Érd

WED 02. 14.
16:00

FU20 I.division-West

Balatonfüred

BFKA Balatonfüred 28 - 27 NEKA

SAT 02. 10.
19:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 31 - 27 Fejér-B.Á.L. Veszprém

SAT 02. 10.
16:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 24 Vasas SC

FRI 02. 09.
19:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 40 - 18   Medikus SE

FRI 02. 09.
16:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 17 Éles KISE

THU 02. 08.
18:00

FU20 I.division-West

Veszprém

Veszprémi KKFT 41 - 34 NEKA

THU 02. 08.
16:00

FU18 I.division-West

Veszprém

Veszprémi KKFT 32 - 32 NEKA

WED 02. 07.
18:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 28 Bajnok DSE Nemesvámos

WED 02. 07.
16:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 20 Bajnok DSE Nemesvámos

TUE 02. 06.
18:00

Men's Hungarian Cup

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 32 - 26 Balatonfüredi KSE

SUN 02. 04.
18:00

LU19 I.division - West

Kozármisleny

Kozármisleny SE 24 - 23 NEKA

SUN 02. 04.
16:00

LU17- I.division-West

Kozármisleny

Kozármisleny SE 29 - 29 NEKA

SAT 02. 03.
18:00

Men NB I

Sportközpont Komló

Carbonex-Komló 28 - 24 HSA NEKA

THU 02. 01.
14:00

FU16 I.division

Békés

Békés Optimum Solar 20 - 18 NEKA

January 2024

WED 01. 31.
18:00

FU20 I.division-West

Komló

Komló 21 - 29 NEKA

WED 01. 31.
16:00

FU18 I.division-West

Komló

Komló 29 - 46 NEKA

SUN 01. 28.
18:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 27 SZISE - Bamba Marha

SUN 01. 28.
16:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 26 SZISE - Bamba Marha

SAT 01. 27.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 22 - 34 Praktiker-Vác

SAT 01. 20.
17:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 23 Csepel DSE

SAT 01. 20.
15:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 25 Csepel DSE

FRI 01. 19.
18:00

Women NB I

KÖFÉM Sportcsarnok Székesfehérvár

Alba Fehérvár KC 27 - 27 NEKA

SAT 01. 13.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 31 MTK Budapest

FRI 01. 12.
18:00

LU17- I.division-West

KÖFÉM Sportcsarnok Székesfehérvár

Alba Fehérvár KC 29 - 39 NEKA

WED 01. 03.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 43 Győri Audi ETO KC

December 2023

SAT 12. 30.
16:00

Women NB I

Elek Gyula Aréna Budapest

FTC-Rail Cargo Hungaria 38 - 26 NEKA

THU 12. 21.
15:00

LU19 I.division - West

Székesfehérvár

Alba Fehérvár KC 25 - 30 NEKA

FRI 12. 15.
18:00

FU16 I.division

Budapest

FTC 32 - 25 NEKA

THU 12. 14.
18:20

FU20 I.division-West

Budaörs

Budai Farkasok Rév Group 29 - 36 NEKA

THU 12. 14.
16:40

FU18 I.division-West

Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand Budaörs

Budai Farkasok Rév Group 27 - 44 NEKA

THU 12. 14.
14:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 42 - 16 MTK Budapest

SUN 12. 10.
16:00

Men NB II

Mecseknádasd

Mecseknádasd 34 - 37 NEKA

SAT 12. 09.
18:00

Men NB I

Elek Gyula Aréna Budapest

FTC-Green Collect 28 - 23 HSA NEKA

SAT 12. 09.
18:00

Woman NB II

Egyetemi sportcsarnok Pécs

PTE PEAC U21 21 - 26 NEKA U21

FRI 12. 08.
16:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 27 OTP Bank - Pick Szeged

THU 12. 07.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 50 - 16 BVSC- Zugló

THU 12. 07.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 43 - 20 Bp. Elektromos

WED 12. 06.
18:00

LU19 I.division - West

Siófok

Siófok KC 26 - 42 NEKA

WED 12. 06.
16:00

LU17- I.division-West

Siófok

Siófok KC 17 - 44 NEKA

SUN 12. 03.
15:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 21 Kína B válogatott

SAT 12. 02.
14:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 23 SIklós

FRI 12. 01.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 30 - 39 OTP Bank-PICK Szeged

November 2023

SUN 11. 26.
16:30

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 50 - 34 KC Hungarometal Komlói KC

SUN 11. 26.
14:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 31 Nagykanizsa

SAT 11. 25.
17:00

Men NB I

Sportcsarnok Budakalász

CYEB-Budakalász 31 - 28 HSA NEKA

SAT 11. 25.
16:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 30 - 29 Nagyatádi RKC SE

SAT 11. 25.
14:30

FU20 I.division-West

Budakalász

CYEB Budakalász 22 - 32 NEKA

SAT 11. 25.
12:30

FU18 I.division-West

Budakalász

CYEB Budakalász 24 - 32 NEKA

SAT 11. 25.
10:30

FU16 I.division

Budakalász

CYEB Budakalász 29 - 31 NEKA

SUN 11. 19.
16:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 34 - 23 Szekszárdi FGKC

SAT 11. 18.
19:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 29 - 28 HE-DO B. Braun Gyöngyös

SAT 11. 18.
18:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Bácsbokod

Bácska SZSE   26 - 55 NEKA

SAT 11. 18.
16:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 36 Motherson Mosonmagyaróvári KC

SAT 11. 18.
12:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 20 Motherson Mosonmagyaróvári KC

SAT 11. 18.
11:00

Men NB II

Pécs

PTE PEAC 25 - 26 NEKA

FRI 11. 17.
18:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 27 HE-DO B Braun Gyöngyös

FRI 11. 17.
16:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 29 Kispest NKK

THU 11. 16.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 26 UNI Győr SZESE

THU 11. 16.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 52 - 25 UNI Győr SZESE

WED 11. 15.
18:00

Women’s Hungarian Cup

Kozármisleny

Kozármisleny KA 23 - 24 NEKA

SUN 11. 12.
15:00

Woman NB II

Nagykanizsa

Tungsram SE 25 - 29 NEKA U21

SAT 11. 11.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 22 - 26 Dabas KC

SAT 11. 11.
14:00

Men NB II

Nagyatád

Nagyatádi RKC SE 26 - 33 NEKA

FRI 11. 10.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 17 Tatai AC

THU 11. 09.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 18 PSN Pécsi Sportiskola

WED 11. 08.
18:30

Women NB I

Audi Aréna Győr

Győri Audi ETO KC 35 - 21 NEKA

WED 11. 08.
16:00

LU19 I.division - West

Győr

Győri ETO KC 25 - 30 NEKA

WED 11. 08.
14:00

LU17- I.division-West

Győr

Győri ETO KC 28 - 37 NEKA

SUN 11. 05.
18:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 21 - 31 Mohácsi TE 1888

October 2023

SUN 10. 29.
15:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 22 Szombathelyi KKA

SAT 10. 28.
18:00

Men NB I

Dr. Kemény Ferenc Sportcsarnok, Eger

QHB-Eger 25 - 23 HSA NEKA

SAT 10. 28.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 19 - 23 TAPPE-Békéscsabai Előre NKSE

SAT 10. 28.
16:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Szigetvár

EU Solar SE 30 - 38 NEKA

FRI 10. 27.
16:30

FU16 I.division

Debrecen

DEAC 21 - 26 NEKA

FRI 10. 27.
16:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 26 Szombathelyi KKA

FRI 10. 27.
16:00

FU20 I.division-West

Veszprém

Éles KISE 26 - 46 NEKA

FRI 10. 27.
14:00

FU18 I.division-West

Veszprém

Éles KISE 24 - 42 NEKA

SUN 10. 22.
18:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 21 - 30 Siófok KC

SAT 10. 21.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 32 - 40 Telekom Veszprém

SAT 10. 21.
17:00

Women NB I

Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand Budaörs

Moyra-Budaörs Handball 29 - 25 NEKA

FRI 10. 20.
19:00

Men NB II

Hőgyész

Hőgyész   24 - 23 NEKA U21

FRI 10. 20.
16:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 29 Tempo KSE

WED 10. 18.
16:20

LU17- I.division-West

Budaörs

Moyra-Budaörs Handball 29 - 39 NEKA

WED 10. 18.
14:40

LU19 I.division - West

Budaörs

Moyra Budaörs Handball 31 - 22 NEKA

FRI 10. 13.
19:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 36 - 26 Pécsi VSE

FRI 10. 13.
18:00

Men NB I

Lőrinci Sportcsarnok Budapest

PLER-Budapest 22 - 29 HSA NEKA

FRI 10. 13.
16:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 21 - 23 BFKA Veszprém

THU 10. 12.
18:00

FU20 I.division-West

NEKA Sportcsarnok, Balatonboglár

NEKA 28 - 33 BFKA Veszprém

THU 10. 12.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 32 BFKA Veszprém

SAT 10. 07.
19:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 25 - 27 MOL Tatabánya KC

SAT 10. 07.
16:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 21 Dunaújvárosi Kohász KA

SAT 10. 07.
15:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, Urányi Sportközpont

BBSC 32 - 34 NEKA

SAT 10. 07.
13:00

Men NB II

Balatonboglár, Urányi Sportközpont

NEKA U21 38 - 24 Mecseknádasd

SAT 10. 07.
11:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, Urányi Sportközpont

NEKA 41 - 16 DKKA

FRI 10. 06.
18:00

FU18 I.division-West

Dunakeszi

VS Dunakeszi 22 - 37 NEKA

THU 10. 05.
18:30

FU20 I.division-West

Várpalota

Várpalotai BSK 19 - 36 NEKA

THU 10. 05.
16:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 22 DKKA

THU 10. 05.
15:00

FU16 I.division

Budapest

PLER-Budapest 24 - 22 NEKA

WED 10. 04.
16:00

Woman NB II

Dunaújváros

DKKA U21 28 - 37 NEKA U21

September 2023

SAT 09. 30.
12:00

Men NB II

Siklós

MK Pelikán Siklós KC 28 - 35 NEKA

FRI 09. 29.
18:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 22 MOL Tatabánya KC

FRI 09. 29.
16:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 47 - 26 PTE PEAC U21

THU 09. 28.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 26 MOL Tatabánya KC

THU 09. 28.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 26 MOL Tatabánya KC

SAT 09. 23.
18:00

Men NB I

Sótonyi László Sportcsarnok Csurgó

Csurgói KK 34 - 31 HSA NEKA

SAT 09. 23.
18:00

Women NB I

Városi Sportcsarnok Kisvárda

Kisvárda Master Good SE 24 - 23 NEKA

SAT 09. 23.
16:00

Woman NB II

Nagyatád

Nagyatádi RKCSE 20 - 20 NEKA U21

SAT 09. 23.
11:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 49 - 27 Hosszúhetény

FRI 09. 22.
16:00

FU20 I.division-West

Csurgó

Csurgói KK 29 - 21 NEKA

FRI 09. 22.
14:00

FU18 I.division-West

Csurgó

Csurgói KK 28 - 51 NEKA

WED 09. 20.
18:30

LU17- I.division-West

Érd

Érd 14 - 33 NEKA

WED 09. 20.
16:30

LU19 I.division - West

Érd

Érd 29 - 37 NEKA

WED 09. 20.
15:30

FU16 I.division

Győr

UNI Győr SZESE 18 - 25 NEKA

SUN 09. 17.
14:00

Somogy- Baranya County Men's Championship

Mecseknádasd

Express Zálog Mecseknádasd 20 - 30 NEKA

SAT 09. 16.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 24 - 22 Balatonfüredi KSE

SAT 09. 16.
17:00

Woman NB II

Szekszárd

Szekszárdi FGKC 22 - 23 NEKA U21

SAT 09. 16.
16:00

Men NB II

Nagykanizsa

Nagykanizsa 30 - 30 NEKA

FRI 09. 15.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 27 BFKA Balatonfüred

FRI 09. 15.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 26 BFKA Balatonfüred

FRI 09. 15.
14:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 23 - 24 BFKA Balatonfüred

THU 09. 14.
17:00

LU19 I.division - West

Nemesvámos

Bajnok DSE Nemesvámos 23 - 25 NEKA

THU 09. 14.
15:00

LU17- I.division-West

Nemesvámos

Bajnok DSE Nemesvámos 26 - 22 NEKA

WED 09. 13.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 19 - 30 DVSC SCHAEFFLER

SUN 09. 10.
15:00

Woman NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 34 - 16 Tungsram SE

SAT 09. 09.
18:00

Men NB I

Városi Sportcsarnok Veszprém

Fejér-B.Á.L. Veszprém 25 - 29 HSA NEKA

SAT 09. 09.
17:00

Women NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 26 Kozármisleny KA

SAT 09. 09.
13:00

LU17- I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 28 Kozármisleny

SAT 09. 09.
11:00

LU19 I.division - West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 10 Kozármisleny

FRI 09. 08.
18:00

Men NB II

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 34 - 31 PTE PEAC

THU 09. 07.
15:30

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Éles KISE 16 - 29 NEKA

WED 09. 06.
20:18

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 30 Veszprémi KKFT

WED 09. 06.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 27 Veszprémi KKFT

SAT 09. 02.
19:00

Women NB I

Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok (Vasas) Budapest

Vasas SC 27 - 23 NEKA

SAT 09. 02.
18:00

Men NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 21 - 22 Carbonex-Komló

FRI 09. 01.
18:00

FU20 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 28 Carbonex Komló

FRI 09. 01.
16:00

FU18 I.division-West

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 26 Carbonex-Komló

FRI 09. 01.
14:00

FU16 I.division

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 26 Békési FKC

August 2023

WED 08. 30.
16:00

LU19 I.division - West

Budapest

SZISE 36 - 25 NEKA

WED 08. 30.
14:00

LU17- I.division-West

Budapest

SZISE-Bamba Marha 25 - 37 NEKA