26

A tabellák élén töltjük a téli szünetet

2022. december 18, vasárnap 08:17 | Utánpótlás

A NEKA korosztályos fiúcsapatai a Budai Farkasok otthonában léptek pályára az év utolsó mérkőzésén, és a győzelmeknek köszönhetően megőrizték vezető helyüket a tabellán. Az U20-as találkozó rangadóhoz méltó gyors, izgalmas és színvonalas meccset hozott, a mieink a hajrában fordítottak, végül – a kivédett időntúli hétméteresnek is köszönhetően – 27-26-ra nyertek. Az U18-as bajnokságban a boglári fiúk szoros csatában múlták felül 34-30-ra a hazaiakat.

U20 I. osztály – 13. forduló

Budai Farkasok-Rév Group – Nemzeti Kézilabda Akadémia 26–27 (13–14)

Budaörs, Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand, 70 néző

Vezette: Haskó Tamás Károly, Natkai Norbert

Budai Farkasok-Rév Group: Szabad D., Szász I. (kapusok) – Puskás M. 5 (3), Csányi Cs. 4, Nagy–Jávori B. 4, Bencsik L. 3, Liziczay B. 3, Bodon M. 2, Dósa H. 2, Pádár P. 2, Kirchof T. 1, Bognár P., Juhász G., Keszler A., Oldal Zs., Willi O. – vezetőedző: Korsós Ádám

Nemzeti Kézilabda Akadémia: Győri N., Radvánszki A. (kapusok) – Nyéki I. 8 (4), Bodnár B. 7, Deák Á. 4 (1), Bali B. 3, Kanyó B. 3, Faluba F. 2, Angebrandt Á., Benain A., Kiss M., Lendvai Sz., Pintér D., Tokodi D., Varga B., Viski Sz. – vezetőedző: Kopornyik Zsolt

Az eredmény alakulása: 4.p.: 2–2; 8.p.: 5–4; 12.p.: 9–7; 18.p.: 11–10; 24.p.: 13–11; 29.p.: 13–14; 37.p.: 17–17; 42.p.: 19–19; 50.p.: 23–20; 54.p.: 25–13; 56.p.: 25–25; 60.p.: 26–27

Hétméteresek: 4/3, illetve 5/5

Kiállítások: 4 perc, illetve 4 perc

U18 I. osztály – 13. forduló

Budai Farkasok-Rév Group – Nemzeti Kézilabda Akadémia 30–34 (15–17)

Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand, 70 néző

Budai Farkasok-Rév Group: Geröly D., Pénzes B. (kapusok) – Mózer F. 9 (4), Horváth D. 5 (3), Boros G. 3, Grama Zs. 3, Havasi M. 3, Kardos B. 3, Keszler A. 2, Hoskó P. 2, Deák I., Fürjes B., Hunyadvári L., Kozma L., Pártos M. – vezetőedző: Teimel Róbert

Nemzeti Kézilabda Akadémia: Csányi P., Széll R. (kapusok) – Csanálosi R. 8 (2), Lendvai Sz. 8, Szabadi M. 8, Héjjas B. 3, Juraskó M. 2, Zakor Z. 2, Beregi M. 1, Kiss M. 1, Császár Á., Hajzer D., Hunyadi F., Rotter Zs. – vezetőedző: Lehőcz Zoltán

Az eredmény alakulása:

5.p.: 3–3; 10.p.: 7–7; 14.p.: 10–10; 19.p.: 13–11; 24.p.: 15–15; 27.p.: 15–17; 34.p.: 21–16; 40.p.: 20–24; 47.p.: 25–25; 51.p.: 26–28; 55.p.: 30–31; 59.p.: 30–34

Hétméteresek: 10/7, illetve 3/2

Kiállítások: 2 perc, illetve 6 perc

Lehőcz Zoltán: – Az előzetes várakozásaimnak megfelelően egy nehéz és küzdelmes találkozó volt, amelyen végül sikerült kiharcolnunk a győzelmet. Az elmúlt hetekben sok nehézséggel kellett szembenéznünk, de a csapatot dicséri, hogy a sok kötelezettség, betegség és sérülés ellenére is talpon tudtunk maradni. Gratulálok a csapatnak az egész éves teljesítményéhez, ránk fér a pihenő, hogy újra motivációt gyűjtsünk a hétköznapok során elvégzendő munkához. Most viszont kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek, aki segített a szezon során és gratulálok a szakág többi csapatának is a kiemelkedő eredményekhez!

Szabadi Milan Anthony: A meccset az elejétől fogva egy igen szoros eredménnyel kezdtük, aztán a félidőt követően egy kicsit meg tudtunk lépni az ellenféltől és ennek köszönhetően egy izgalmas mérkőzést játszottunk és a végén a két pontot is hazavittük. Gratulálok a csapatnak.

Lendvai Szabolcs:A meccs végig szoros volt, a második félidőben a védekezés és kapusteljesítmény feljavult és így sikerült megnyerni a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak!

Héjjas Bence: A meccset dekoncentráltan kezdtük és sok ziccert kihagytunk, emiatt nem tudtunk nagyobb előnyt kiharcolni. A második félidőben néhány góllal elhúztunk, de az ellenfél felzárkózott. mi viszont higgadtak voltunk az utolsó percig és sikerült megnyerni a mérkőzést. Gratulálok a csapatnak!

fotók: Farkas Anita