07

Szezon

December 2022

V 12. 04.
18:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Tamási, Würtz Ádám Ált. Isk. Kézilabda Csarnok

Hőgyészi SC   26 - 23 NEKA U23

V 12. 04.
17:00

NB II Női- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U22 36 - 24 Rinyamenti KC SE Nagyatád

SZ 12. 03.
19:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 31 - 30 Fejér-B.Á.L. Veszprém

SZ 12. 03.
11:00

Somogy- Baranya Megyei Férfi Bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 26 Harkány SE

P 12. 02.
17:00

Női NB I

Rácalmás, Rendezvényközpont és Sportcsarnok

DKKA 18 - 18 NEKA

P 12. 02.
15:00

FU16 I.osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 22 Éles KISE

CS 12. 01.
18:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 37 Veszprémi KKFT

CS 12. 01.
16:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 23 Veszprémi KKFT

November 2022

K 11. 29.
17:50

LU19 I. osztály-Nyugat

Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

SZISE 23 - 39 NEKA

H 11. 28.
17:50

LU17 I. osztály-Nyugat

Budapest, Emszt Kálmánné spcs. (Siketek)

SZISE 20 - 37 NEKA

V 11. 27.
18:00

Női NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 16 - 31 FTC-Rail Cargo Hungaria

V 11. 27.
15:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Budapest, Pénzügyőr Sportcsarnok

Pénzügyőr SE 28 - 33 NEKA

SZ 11. 26.
18:00

Férfi NB I

Szeged

Pick Szeged 36 - 24 HSA NEKA

SZ 11. 26.
13:00

NB II Női- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U22 25 - 16 DKKA U22

P 11. 25.
19:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U23 38 - 25 MK Pelikán Siklós KC

CS 11. 24.
18:30

FU20 I. osztály-Nyugat

Szigetszentmiklós, SZKSK Kézilabda Csarnok

Szigetszentmiklósi KSK 26 - 36 NEKA

CS 11. 24.
16:30

FU16 I.osztály

Szeged, Városi Sportcsarnok

Pick Szeged 24 - 28 NEKA

SZ 11. 23.
17:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 16 DKKA

SZ 11. 23.
15:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 24 DKKA

P 11. 18.
18:00

NB II Női- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U22 30 - 29 Szekszárdi FGKC

P 11. 18.
18:00

Somogy- Baranya Megyei Férfi Bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok 3-as pálya

NEKA 35 - 10 Hosszúhetény

CS 11. 17.
18:00

Női Magyar Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 19 - 20 Moyra-Budaörs Handball

SZ 11. 16.
17:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 56 - 21 Pénzügyőr SE

SZ 11. 16.
15:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 47 - 24 Pénzügyőr SE

V 11. 13.
16:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Nagyatád, Városi Sportcsarnok

Rinyamenti KC SE Nagyatád 30 - 38 NEKA U23

SZ 11. 12.
18:00

NB II Női- Dél-nyugat

Hévíz, Városi Sportcsarnok

Hévízi SK 20 - 42 NEKA U22

P 11. 11.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 27 - 28 HE-DO B. Braun Gyöngyös

P 11. 11.
14:00

FU16 I.osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 17 HE-DO B. Braun Gyöngyös

CS 11. 10.
16:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 54 - 15 Csepel DSE

CS 11. 10.
14:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 18 Csepel DSE

SZ 11. 09.
18:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 17 Tatai AC

SZ 11. 09.
16:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 23 Bp. Elektromos SE

V 11. 06.
18:00

Férfi NB I

Veszprém

Telekom Veszprém 41 - 30 HSA NEKA

SZ 11. 05.
18:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Csömör, Sportcsarnok

Csömör KSK 29 - 22 NEKA U23

SZ 11. 05.
11:00

Somogy- Baranya Megyei Férfi Bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 22 BBSC Balatonboglár

P 11. 04.
18:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Veszprém, DEVM csarnok

BFKA Veszprém 32 - 34 NEKA

P 11. 04.
16:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Veszprém, DEVM csarnok

BFKA Veszprém 29 - 40 NEKA

P 11. 04.
14:00

FU16 I.osztály

Veszprém, DEVM csarnok

BFKA Veszprém 23 - 26 NEKA

CS 11. 03.
17:00

Felkészülési mérkőzés

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA (női NB I) 29 - 33 Angola

Október 2022

SZ 10. 29.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 28 - 36 Ferencvárosi TC

SZ 10. 29.
14:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U23 34 - 23 Dunaújvárosi AC

P 10. 28.
18:00

Somogy- Baranya Megyei Férfi Bajnokság

Bácsbokod, Városi Sportcsarnok

Bácska SZSE   37 - 31 NEKA

P 10. 28.
15:00

FU16 I.osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 12 - 29 Ferencvárosi TC

CS 10. 27.
18:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 31 Éles KISE

CS 10. 27.
16:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 28 Várpalotai BSK

K 10. 25.
19:00

Férfi Magyar Kupa

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

Agrofeet ETO UNI Győr 23 - 38 HSA NEKA

SZ 10. 22.
16:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 43 - 19 Kozármisleny SE

SZ 10. 22.
14:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 21 Kozármisleny SE

P 10. 21.
18:00

Férfi NB I

Dabas

Dabas KC 21 - 20 HSA NEKA

SZ 10. 19.
18:00

Női NB I

Győr

Győri Audi ETO KC 34 - 20 NEKA

SZ 10. 15.
17:00

Női NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 21 Békéscsabai Előre Női Kézilabda Kft.

V 10. 09.
15:00

NB II Női- Dél-nyugat

Nyíregyháza, Tungsram SE Sportcsarnok

Tungsram SE 19 - 29 NEKA U22

SZ 10. 08.
18:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Komló, Sportközpont

Pécsi VSE 29 - 29 NEKA U23

SZ 10. 08.
13:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

Győri Audi ETO KC 28 - 29 NEKA

SZ 10. 08.
11:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

Győri Audi ETO KC 20 - 29 NEKA

P 10. 07.
18:00

Somogy- Baranya Megyei Férfi Bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 47 - 22 Barcs-PVSE

CS 10. 06.
15:30

FU16 I.osztály

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

Agrofeed ETO UNI Győr 18 - 29 NEKA

K 10. 04.
17:30

FU20 I. osztály-Nyugat

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

Agrofeed ETO UNI Győr 29 - 33 NEKA

K 10. 04.
15:30

FU18 I. osztály-Nyugat

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

Agrofeed ETO UNI Győr 26 - 49 NEKA

SZ 10. 01.
18:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U23 25 - 26 PEAC

Szeptember 2022

P 09. 30.
18:15

Somogy- Baranya Megyei Férfi Bajnokság

Pécs, Egyetemi sportcsarnok

PEAC 23 - 40 NEKA

P 09. 30.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 23 - 23 Balatonfüredi KSE

P 09. 30.
14:00

FU16 I.osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 17 BFKA Balatonfüred

CS 09. 29.
18:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 23 - 20 BFKA-Balatonfüred

CS 09. 29.
16:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 22 BFKA-Balatonfüred

V 09. 25.
18:00

Somogy- Baranya Megyei Férfi Bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 24 Sport36-Komló U23

V 09. 25.
16:00

NB II Női- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U22 25 - 27 Siófok KC U22

SZ 09. 24.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 32 - 23 HÉP-Cegléd

P 09. 23.
20:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Budapest, Ferences Sportcsarnok

Bp.Elektromos SE 12 - 25 NEKA

P 09. 23.
18:00

Női NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 30 Praktiker - Vác

P 09. 23.
16:00

FU16 I.osztály

Dunakeszi, Dunakeszi Kézilabda Sportcsarnok

VS Dunakeszi 15 - 23 NEKA

CS 09. 22.
16:30

FU18 I. osztály-Nyugat

Pécs, Széchenyi csarnok

PSN ZRT 22 - 27 NEKA

SZ 09. 21.
18:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 21 BDSE Nemesvámos

SZ 09. 21.
16:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 22 BDSE Nemesvámos

V 09. 18.
18:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U23 37 - 25 Expressz Zálog Mecseknádasd

SZ 09. 17.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 28 - 23 CYEB-Budakalász

SZ 09. 17.
17:00

NB II Női- Dél-nyugat

Mohács, Városi Sportcsarnok

Mohácsi TE 1888 31 - 33 NEKA U22

P 09. 16.
18:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 18 CYEB-Budakalász

P 09. 16.
16:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 15 CYEB-Budakalász

P 09. 16.
14:00

FU16 I.osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 27 Optimum Solar-Békési FKC

SZ 09. 14.
16:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 40 - 17 Szombathelyi KKA

SZ 09. 14.
14:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 20 Szombathelyi KKA

SZ 09. 10.
18:00

Női NB I

Siófok

Siófok KC 28 - 25 NEKA

SZ 09. 10.
18:00

Férfi NB I

Komló

Sport36-Komló 29 - 31 HSA NEKA

SZ 09. 10.
18:00

NB II Férfi- Dél-nyugat

Kalocsa, Városi Sportcsarnok

Kalocsai KC 26 - 35 NEKA U23

SZ 09. 10.
15:00

NB II Női- Dél-nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U22 29 - 26 Alba Fehérvár KC U22

P 09. 09.
16:30

FU20 I. osztály-Nyugat

Komló, Sportközpont

Sport36-Komló 34 - 35 NEKA

P 09. 09.
14:30

FU18 I. osztály-Nyugat

Komló, Sportközpont

Sport36-Komló 23 - 36 NEKA

SZ 09. 07.
18:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Siófok, Munkacsarnok

Siófok KC 16 - 36 NEKA

SZ 09. 07.
16:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Siófok, Munkacsarnok

Siófok KC 30 - 32 NEKA

SZ 09. 07.
16:00

FU16 I.osztály

Budapest, Sportkastély

PLER-Budapest 25 - 29 NEKA

V 09. 04.
17:00

FU20 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 29 Csurgói KK

V 09. 04.
15:00

FU18 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 17 Csurgói KK

SZ 09. 03.
19:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA 23 - 28 Csurgói KK

SZ 09. 03.
16:00

Női NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 31 Érd

P 09. 02.
19:00

LU19 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 35 - 25 Érd

P 09. 02.
17:00

LU17 I. osztály-Nyugat

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 44 - 20 Érd

P 09. 02.
15:00

FU16 I.osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 22 Tempo KSE