07

Szezon

Június 2022

P 06. 03.
16:30

Férfi megyei bajnokság

Komló

Sport36-Komló Ifi 22 - 33 NEKA

Május 2022

P 05. 27.
18:00

Férfi NB I

Gyöngyös

HE-DO B BRAUN Gyöngyös 30 - 25 NEKA

CS 05. 26.
18:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Szigetszentmiklós

Szigetszentmiklósi KSK 14 - 40 NEKA

CS 05. 26.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Gyöngyös

HE-DO B BRAUN Gyöngyös 31 - 29 NEKA

SZ 05. 25.
17:00

Fiú serdülő I. osztály

Budapest

Pénzügyőr SE 32 - 44 NEKA

P 05. 20.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 33 Telekom Veszprém

P 05. 20.
15:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 27 BFKA-Veszprém

P 05. 20.
15:30

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 22 - 21 Békéscsabai ENKSE

P 05. 20.
13:30

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 34 BFKA-Veszprém

P 05. 20.
11:30

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 27 BFKA-Veszprém

SZ 05. 18.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 32 - 19 Kozármisleny SE

SZ 05. 18.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 19 Kozármisleny SE

SZ 05. 18.
15:30

Női ifjúsági I. osztály

Siófok

Siófok KC 27 - 25 NEKA II.

V 05. 15.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Veszprém

Éles KISE 30 - 22 NEKA

V 05. 15.
11:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Veszprém

Veszprémi KKFT II. 26 - 38 NEKA II.

SZ 05. 14.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Eger

Eszterházy SC 22 - 25 NEKA

SZ 05. 14.
15:00

Női megyei bajnokság

Szentlőrinc

Szentlőrinci KSE 22 - 37 NEKA U21

P 05. 13.
18:00

Férfi NB I

Kecskemét

Kecskeméti TE - Piroska szörp 27 - 22 NEKA

CS 05. 12.
17:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Tata

Tatai AC 22 - 36 NEKA

CS 05. 12.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 24 - 23 BDSE Nemesvámos

SZ 05. 11.
17:00

Fiú serdülő I. osztály

Budapest

Bp. Elektromos SE 24 - 38 NEKA

SZ 05. 11.
16:40

Leány serdülő I. osztály

Budaörs

Moyra-Budaörs Handball 24 - 31 NEKA

SZ 05. 11.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Budaörs

Moyra-Budaörs Handball 18 - 32 NEKA I.

V 05. 08.
16:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 21 Oxxo Energy Orosházi NKC

SZ 05. 07.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 25 Fejér-B.Á.L. Veszprém

SZ 05. 07.
13:30

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 15 Orosházi FKSE – Tokai

SZ 05. 07.
11:00

Női megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 39 - 20 TAMÁSI KC

P 05. 06.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 26 Veszprémi KKFT

P 05. 06.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 24 Veszprémi KKFT

CS 05. 05.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 34 - 22 Szombathelyi KKA

CS 05. 05.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 49 - 27 Szombathelyi KKA

április 2022

SZ 04. 30.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Budapest

FTC U19 31 - 35 NEKA

SZ 04. 30.
11:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 45 - 20 KK Ajka

P 04. 29.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 26 FTC

P 04. 29.
15:30

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 17 - 24 FTC

CS 04. 28.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Budapest

Pénzügyőr SE 19 - 30 NEKA I.

CS 04. 28.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 42 - 28 Éles KISE

CS 04. 28.
15:15

Leány serdülő I. osztály

Budapest

Pénzügyőr SE 15 - 49 NEKA I.

SZ 04. 27.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 46 - 27 Várpalotai BSK

SZ 04. 27.
13:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 31 - 18 Szent István SE

V 04. 24.
16:00

Férfi megyei bajnokság

Barcs

Barcs-PVSE   24 - 36 NEKA

P 04. 22.
18:00

Fiú U16-os bajnokság

Budapest

Pénzügyőr SE 25 - 44 NEKA

P 04. 22.
18:00

Férfi Liga Kupa

Gyöngyös

HE-DO B.Braun Gyöngyös 34 - 28 NEKA

SZ 04. 20.
18:00

Férfi Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 22 HE-DO B.Braun Gyöngyös

SZ 04. 20.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Zugló

BVSC-Zugló 42 - 17 NEKA II.

P 04. 15.
16:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 30 Levendula Hotel Algyő

CS 04. 14.
18:30

Férfi megyei bajnokság

Harkány

Harkány SE 22 - 48 NEKA

CS 04. 14.
13:30

Női ifjúsági I. osztály

Érd

Érd 22 - 35 NEKA II.

SZ 04. 13.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 26 - 19 Győri ETO KC

SZ 04. 13.
15:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 33 - 20 Győri ETO KC

V 04. 10.
16:00

Női megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U 21 44 - 17 Hosszúhetényi SKft

SZ 04. 09.
18:00

Férfi NB I

Komló

Sport36-Komló 27 - 26 NEKA

SZ 04. 09.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Békéscsaba

Békéscsabai ENKSE 25 - 23 NEKA

SZ 04. 09.
12:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 44 - 21 Budakalászi SC

P 04. 08.
16:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Komló

Sport36-Komló 28 - 28 NEKA

P 04. 08.
14:30

Fiú serdülő I. osztály

Komló

Sport36-Komló 24 - 26 NEKA

CS 04. 07.
15:00

Fiú U16-os bajnokság

Budaörs

Moyra-Budaörs Handball 23 - 25 NEKA

SZ 04. 06.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 27 - 28 NEKA I.

K 04. 05.
16:45

Leány serdülő I. osztály

Dabas

Dabas KC 24 - 37 NEKA

V 04. 03.
16:30

Férfi ifjúsági II. osztály

Budapest

Bp. Elektromos SE 25 - 25 NEKA II.

V 04. 03.
16:00

Férfi megyei bajnokság

Komló

Komlói KC 27 - 42 NEKA

V 04. 03.
16:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 24 Eszterházy SC

SZ 04. 02.
18:00

Férfi NB I

Csurgó

Csurgói KK 26 - 23 NEKA

P 04. 01.
17:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 26 Grundfos Tatabánya KC

P 04. 01.
15:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Csurgó

Csurgói KK 27 - 31 NEKA

P 04. 01.
13:00

Fiú serdülő I. osztály

Csurgó

Csurgói KK 36 - 28 NEKA

Március 2022

SZ 03. 30.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 31 - 21 Siófok KC

SZ 03. 30.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 42 - 22 Siófok KC

SZ 03. 30.
13:00

Női ifjúsági I. osztály

Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvári KC 25 - 25 NEKA II.

V 03. 27.
18:00

Férfi NB I

Tatabánya

Grundfos Tatabánya KC 34 - 23 NEKA

SZ 03. 26.
16:00

Női felnőtt NB I/B

Orosháza

Oxxo Energy Orosházi NKC 23 - 28 NEKA

SZ 03. 26.
13:00

Női megyei bajnokság

Siófok

Siófok KC 21 - 41 NEKA U21

P 03. 25.
19:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 41 - 20 PSN ZRT

P 03. 25.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 26 - 20 Kozármisleny SE

P 03. 25.
15:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 22 - 23 BFKA-Balatonfüred

CS 03. 24.
17:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 19 Grundfos Tatabánya KC

CS 03. 24.
15:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 27 Grundfos Tatabánya KC

SZ 03. 23.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Nemesvámos

BDSE Nemesvámos 26 - 39 NEKA I.

SZ 03. 23.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Nemesvámos

BDSE Nemesvámos 33 - 30 NEKA

V 03. 20.
18:00

Női megyei bajnokság

Pécs

PEAC 22 - 38 NEKA U21

SZ 03. 19.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 22 - 22 FTC U19

SZ 03. 19.
16:00

Férfi Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 27 Dabas

CS 03. 17.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Budaörs

Moyra-Budaörs Handball 28 - 31 NEKA II.

SZ 03. 16.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 32 - 22 Dunaújvárosi KKA I.

SZ 03. 16.
16:00

Férfi Liga Kupa

Dabas

Dabas 27 - 26 NEKA

SZ 03. 16.
15:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 25 Dunaújvárosi KKA I.

SZ 03. 12.
16:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Százhalombatta

Százhalombattai KE 35 - 44 NEKA II.

SZ 03. 12.
14:00

Női felnőtt NB I/B

Algyő

Levendula Hotel Algyő 30 - 25 NEKA

P 03. 11.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 20 - 29 Balatonfüredi KSE

P 03. 11.
15:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 24 BFKA-Balatonfüred

P 03. 11.
13:30

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 20 BFKA-Balatonfüred

SZ 03. 09.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 22 - 23 Szombathelyi KKA

SZ 03. 09.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Budapest

PLER-Budapest 26 - 25 NEKA

SZ 03. 09.
13:00

Női ifjúsági I. osztály

Budapest

Szent István SE 22 - 35 NEKA I.

K 03. 08.
17:45

Leány serdülő I. osztály

Budapest

Szent István SE 25 - 35 NEKA

SZ 03. 05.
18:00

Férfi NB I

Dabas

Dabas KC VSE 29 - 26 NEKA

SZ 03. 05.
18:00

Női megyei bajnokság

Tamási

TAMÁSI KC 17 - 35 NEKA U21

SZ 03. 05.
10:30

Női junior válogatott

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Magyarország 27 - 19 Horvátország

P 03. 04.
19:30

Férfi megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 42 - 30 PEAC

P 03. 04.
18:00

Női junior válogatott

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Magyarország 30 - 17 Horvátország

P 03. 04.
16:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 44 - 37 PEAC

CS 03. 03.
16:40

Férfi ifjúsági I. osztály

Budapest

Budai Farkasok-Rév Group 36 - 39 NEKA

CS 03. 03.
15:00

Fiú serdülő I. osztály

Budapest

Budai Farkasok-Rév Group 28 - 50 NEKA

SZ 03. 02.
15:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 19 Optimum Solar - Békési FKC

Február 2022

V 02. 27.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Kozármisleny

Kozármisleny SE 16 - 28 NEKA

SZ 02. 26.
16:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 33 Budakalász KZRT

SZ 02. 26.
11:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Pécs

Pécsi VSE 30 - 42 NEKA II.

P 02. 25.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 47 - 36 Budakalász Kézilabda Zrt.

P 02. 25.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 21 Budakalász Kézilabda Zrt.

CS 02. 24.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Budapest

Pénzügyőr SE 25 - 30 NEKA II.

SZ 02. 23.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 40 - 23 Érd

SZ 02. 23.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 24 Érd

K 02. 22.
15:30

Fiú U16-os bajnokság

Győr

Agrofeed ETO UNI Győr 29 - 41 NEKA

SZ 02. 19.
18:00

Férfi NB I

Eger

SBS Eger 29 - 29 NEKA

SZ 02. 19.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Szombathely

Szombathelyi KKA U19 20 - 24 NEKA

SZ 02. 19.
11:00

Női megyei bajnokság

Hosszúhetény

Hosszúhetény   20 - 29 NEKA

P 02. 18.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár

Mikolik Handball School 14 - 56 NEKA II.

P 02. 18.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 22 - 21 Pick Szeged

CS 02. 17.
17:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Győr

Agrofeed ETO UNI Győr 35 - 31 NEKA

CS 02. 17.
15:30

Fiú serdülő I. osztály

Győr

Agrofeed ETO UNI Győr I. 29 - 55 NEKA

SZ 02. 16.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 34 - 17 Alba Fehérvár KC

SZ 02. 16.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 43 - 16 Alba Fehérvár KC

SZ 02. 16.
14:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 21 - 23 Győri ETO KC

SZ 02. 12.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 24 Pénzügyőr SE

SZ 02. 12.
15:30

Női ifjúsági I. osztály

Székesfehérvár

Alba Fehérvár KC 27 - 29 NEKA II.

P 02. 11.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 31 Pick Szeged

P 02. 11.
15:30

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 27 HE-DO B BRAUN Gyöngyös

SZ 02. 09.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Budapest

Bp. Honvéd 19 - 31 NEKA

SZ 02. 09.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Budapest

Bp. Honvéd 16 - 30 NEKA

SZ 02. 09.
13:00

Női ifjúsági I. osztály

Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvári KC 16 - 32 NEKA I.

K 02. 08.
13:00

Leány serdülő I. osztály

Győr

Győri Audi ETO KC II. 27 - 38 NEKA

SZ 02. 05.
18:30

Férfi megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 48 - 18 Hosszúhetény

SZ 02. 05.
16:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 35 HE-DO B Braun Gyöngyös

P 02. 04.
18:30

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 23 Mohácsi TE 1888

P 02. 04.
16:30

Női megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 37 - 18 Mohácsi TE 1888

CS 02. 03.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 26 Szigetszentmiklósi KSK

CS 02. 03.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 26 Pénzügyőr SE

Január 2022

SZ 01. 26.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 35 - 24 Siófok KC

K 01. 25.
17:00

Női megyei bajnokság

Mohács

Mohácsi TE 25 - 28 NEKA

P 01. 21.
16:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 22 Győri ETO KC U19

SZ 01. 19.
20:00

Férfi megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

VEMAFI KC 53 - 11 NEKA

SZ 01. 19.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 42 - 21 Moyra-Budaörs Handball

SZ 01. 19.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 23 Moyra-Budaörs Handball

K 01. 18.
16:00

Férfi Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Sport36-Komló 27 - 32 NEKA

K 01. 18.
11:00

Férfi Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 32 Sport36-Komló

SZ 01. 15.
15:00

Női felnőtt NB I/B

Komárom

Komárom VSE 26 - 24 NEKA

P 01. 14.
18:30

Férfi Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 38 Vecsés SE

CS 01. 13.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 42 - 24 Dunaújvárosi KKA I.

SZ 01. 12.
16:30

Leány serdülő I. osztály

Szombathely

Szombathelyi KKA 28 - 42 NEKA

SZ 01. 12.
14:30

Női ifjúsági I. osztály

Szombathely

Szombathelyi KKA 24 - 20 NEKA I.

K 01. 11.
18:00

Férfi Liga Kupa

Vecsés

Vecsés SE 25 - 32 NEKA

V 01. 09.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Kozármisleny

Kozármisleny SE 21 - 37 NEKA I.

V 01. 09.
15:00

Leány serdülő I. osztály

Kozármisleny

Kozármisleny SE 27 - 31 NEKA

SZ 01. 08.
17:00

Férfi Liga Kupa

Budaörs

Budai Farkasok 26 - 29 NEKA

SZ 01. 08.
11:00

Férfi Liga Kupa

Budaörs

NEKA 39 - 27 Budai Farkasok

December 2021

CS 12. 16.
15:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Veszprém

BFKA-Veszprém 24 - 27 NEKA

K 12. 14.
16:00

Férfi Magyar Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 25 Budakalász

V 12. 12.
15:30

Férfi NB I

Veszprém

Telekom Veszprém 49 - 32 NEKA

SZ 12. 11.
17:00

Női Magyar Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 27 Békéscsabai ENKSE

SZ 12. 11.
13:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

BFKA-Veszprém 31 - 43 NEKA

SZ 12. 08.
19:30

Férfi megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 62 - 22 VEMAFI KC

SZ 12. 08.
17:00

Női megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 50 - 18 Siófok KC

SZ 12. 08.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 33 - 25 Pénzügyőr SE

SZ 12. 08.
13:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 32 Pénzügyőr SE

SZ 12. 04.
16:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 29 Kecskeméti TE - Piroska szörp

SZ 12. 04.
13:00

Férfi megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 22 Sport36-Komló Ifi

P 12. 03.
20:00

Női megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U21 40 - 25 PEAC

P 12. 03.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 27 Csurgói NKC

P 12. 03.
16:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 27 - 29 Veszprémi KKFT

P 12. 03.
14:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 20 - 27 Éles KISE

CS 12. 02.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 46 - 22 Tatai AC

CS 12. 02.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 43 - 23 Bp. Elektromos

November 2021

SZ 11. 27.
18:00

Férfi NB I

Veszprém

Fejér-B.Á.L. Veszprém 29 - 32 NEKA

SZ 11. 27.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Ajka

KK Ajka 23 - 34 NEKA II.

P 11. 26.
13:00

Fiú U16-os bajnokság

Orosháza

Orosházi FKSE–Tokai 19 - 26 NEKA

CS 11. 25.
17:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Veszprém

Veszprémi KKFT 29 - 32 NEKA

CS 11. 25.
15:30

Fiú serdülő I. osztály

Veszprém

Veszprémi KKFT 27 - 32 NEKA

CS 11. 25.
11:00

Női ifjúsági I. osztály

Budapest

Szent István SE 19 - 36 NEKA II.

SZ 11. 24.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Budapest

SZISE 22 - 32 NEKA

SZ 11. 20.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 21 Gárdony-Pázmánd NKK

P 11. 19.
20:30

Férfi megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 54 - 23 BBSC

P 11. 19.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 30 Sport36-Komló

P 11. 19.
15:30

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 23 Pénzügyőr SE

P 11. 19.
13:30

Női megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U 21 39 - 22 PSN Zrt.

CS 11. 18.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 36 - 20 Érd

CS 11. 18.
16:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 25 Sport36-Komló

CS 11. 18.
14:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 26 Sport36-Komló

SZ 11. 17.
13:00

Női ifjúsági I. osztály

Győr

Győri ETO KC 31 - 23 NEKA I.

SZ 11. 17.
11:00

Leány serdülő I. osztály

Győr

Győri Audi ETO KC I. 29 - 27 NEKA

K 11. 16.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 34 - 29 BVSC-Zugló

SZ 11. 13.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 27 Szombathelyi KKA U19

SZ 11. 13.
16:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Budakalász

Budakalászi SC 23 - 34 NEKA II.

P 11. 12.
18:00

Férfi NB I

Budapest

FTC 32 - 28 NEKA

P 11. 12.
15:30

Fiú U16-os bajnokság

Budapest

FTC 32 - 19 NEKA

CS 11. 11.
18:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Várpalota

Várpalotai BSK 21 - 35 NEKA

CS 11. 11.
13:30

Fiú serdülő I. osztály

Veszprém

Éles KISE 29 - 33 NEKA

SZ 11. 10.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 57 - 30 Dabas KC

K 11. 09.
18:30

Női Magyar Kupa

Pázmánd

Gárdony-Pázmánd NNK 24 - 24 NEKA

SZ 11. 06.
11:00

Női felnőtt NB I/B

Budapest

Pénzügyőr SE 22 - 29 NEKA

CS 11. 04.
17:00

Leány serdülő I. osztály

Siófok

Siófok KC 35 - 43 NEKA

CS 11. 04.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Siófok

Siófok KC 45 - 25 NEKA I.

Október 2021

SZ 10. 30.
16:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 23 Csurgói KK

SZ 10. 30.
13:30

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 36 - 25 Bp. Elektromos SE

P 10. 29.
19:30

Férfi megyei bajnokság

Hosszúhetény

Hosszúhetény 10 - 42 NEKA

P 10. 29.
18:30

Női felnőtt NB I/B

Mohács

Mohácsi TE 1888 29 - 31 NEKA

CS 10. 28.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 28 Csurgói KK

CS 10. 28.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 33 Csurgói KK

SZ 10. 27.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Kozármisleny

Kozármisleny SE 24 - 25 NEKA II.

SZ 10. 27.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 16 BDSE Nemesvámos

K 10. 26.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 17 Moyra-Budaörs Handball

V 10. 24.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 27 Kozármisleny SE

V 10. 24.
14:00

Fiú U16-os bajnokság

Tatabánya

Grundfos Tatabánya KC 13 - 25 NEKA

P 10. 22.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 21 Grundfos Tatabánya KC

CS 10. 21.
15:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Tatabánya

Grundfos Tatabánya KC 27 - 28 NEKA

CS 10. 21.
14:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 36 - 25 Moyra-Budaörs Handball

CS 10. 21.
13:00

Fiú serdülő I. osztály

Tatabánya

Grundfos Tatabánya KC 27 - 32 NEKA

SZ 10. 20.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Dunaújváros

Dunaújvárosi KKA I. 21 - 31 NEKA

SZ 10. 20.
14:00

Női ifjúsági I. osztály

Dunaújváros

Dunaújvárosi KKA I. 27 - 33 NEKA I.

V 10. 17.
18:00

Férfi NB I

Balatonfüred

Balatonfüredi KSE 33 - 24 NEKA

SZ 10. 16.
16:00

Férfi megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 46 - 25 Harkány SE

P 10. 15.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 36 - 26 Százhalombattai KE

P 10. 15.
15:00

Női felnőtt NB I/B

Győr

Győri ETO KC U19 23 - 32 NEKA

P 10. 15.
15:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonfüred

BFKA-Balatonfüred 19 - 23 NEKA

CS 10. 14.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonfüred

BFKA-Balatonfüred 27 - 31 NEKA

CS 10. 14.
18:00

Női megyei bajnokság

Komló

KomlóSport36 21 - 37 NEKA U21

CS 10. 14.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonfüred

BFKA-Balatonfüred 20 - 27 NEKA

SZ 10. 13.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 39 - 21 Mosonmagyaróvári KC

K 10. 12.
19:30

Női Magyar Kupa

Szigetszentmiklós

Szigetszentmiklós 24 - 33 NEKA

SZ 10. 09.
11:00

Férfi megyei bajnokság

Pécs

PEAC 20 - 40 NEKA

CS 10. 07.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 58 - 8 Mikolik Handball School

CS 10. 07.
16:30

Női megyei bajnokság

Pécs

PSN Zrt. 16 - 45 NEKA U 21

CS 10. 07.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 42 - 24 BDSE Nemesvámos

SZ 10. 02.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 26 Komárom VSE

P 10. 01.
18:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 23 DABAS KC VSE

P 10. 01.
15:30

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 19 - 25 PLER-Budapest

Szeptember 2021

CS 09. 30.
17:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 29 Budai Farkasok

CS 09. 30.
15:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 36 - 27 Budai Farkasok

SZ 09. 29.
18:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 18 SZISE

SZ 09. 29.
16:30

Női ifjúsági I. osztály

Szombathely

Szombathelyi KKA 19 - 20 NEKA II.

SZ 09. 29.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 40 - 14 Szent István SE

H 09. 27.
15:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Pécs

PEAC 29 - 32 NEKA II.

V 09. 26.
16:00

Fiú megyei bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 24   Barcs - PVSE

SZ 09. 25.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Csurgó

Csurgói NKC 23 - 24 NEKA

SZ 09. 25.
17:00

Férfi NB I

Budakalász

BUDAKALÁSZ KZRT 30 - 28 NEKA

SZ 09. 25.
14:30

Fiú serdülő I. osztály

Budakalász

Budakalász Kézilabda Zrt. 21 - 31 NEKA

SZ 09. 25.
12:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Budakalász

Budakalász Kézilabda Zrt. 26 - 30 NEKA

CS 09. 23.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 31 - 30 Pénzügyőr SE

SZ 09. 22.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 28 - 26 Pécsi VSE

SZ 09. 22.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Békés

Optimum Solar - Békési FKC 21 - 35 NEKA

SZ 09. 22.
15:30

Leány serdülő I. osztály

Érd

Érd 33 - 28 NEKA

SZ 09. 22.
13:30

Női ifjúsági I. osztály

Érd

Érd 21 - 31 NEKA I.

SZ 09. 18.
16:00

Férfi NB I

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 24 SBS EGER

P 09. 17.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Székesfehérvár

Alba Fehérvár KC 23 - 32 NEKA I.

P 09. 17.
14:00

Leány serdülő I. osztály

Székesfehérvár

Alba Fehérvár KC 17 - 44 NEKA

SZ 09. 15.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 22 SZISE

SZ 09. 15.
16:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 28 Agrofeed ETO UNI Győr

SZ 09. 15.
14:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 24 Agrofeed ETO UNI Győr I.

K 09. 14.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 46 - 19 Agrofeed ETO UNI Győr

K 09. 14.
15:30

Női ifjúsági I. osztály

Győr

Győri ETO KC 22 - 30 NEKA II.

V 09. 12.
17:00

Női felnőtt NB I/B

Gárdony

Gárdony-Pázmánd NKK 22 - 25 NEKA

P 09. 10.
18:00

Férfi NB I

Szeged

PICK SZEGED 40 - 22 NEKA

P 09. 10.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Szeged

Pick Szeged 18 - 21 NEKA

P 09. 10.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 36 - 32 Alba Fehérvár KC

CS 09. 09.
18:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 22 Honvéd

CS 09. 09.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 18 Honvéd

SZ 09. 08.
17:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 22 Győri Audi ETO KC II.

SZ 09. 08.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 33 - 14 Mosonmagyaróvári KC

SZ 09. 01.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 41 - 25 NEKA II.