26

Szezon

Január 2021

SZ 01. 23.
16:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Hódos Imre Sportcsarnok Debrecen

DVSC SCHAEFFLER 37 - 29 Boglári Akadémia-SZISE

SZ 01. 23.
14:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Veszprém

Éles KISE 28 - 24 NEKA II.

P 01. 22.
15:41

Női Liga Kupa

Csurgó

Csurgói NKC 21 - 24 NEKA

SZ 01. 20.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Győr

Győri Audi ETO KC 43 - 27 Boglári Akadémia-SZISE

SZ 01. 20.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 42 - 22 Siófok KC

K 01. 19.
17:00

Női Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 24 Rinyamenti KC SE

P 01. 15.
17:00

Női Liga Kupa

Nagyatád

Rinyamenti KC SE 21 - 35 NEKA

SZ 01. 13.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Siófok

Siófok KC 33 - 21 Boglári Akadémia-SZISE

SZ 01. 13.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 36 - 20 Bajnok DSE Nemesvámos

K 01. 12.
16:00

Férfi Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 31 BFKA-Balatonfüred

SZ 01. 09.
15:45

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Boglári Akadémia-SZISE 25 - 35 DVSC SCHAEFFLER

SZ 01. 09.
11:00

Férfi Liga Kupa

Balatonfüred

BFKA-Balatonfüred 28 - 32 NEKA

P 01. 08.
17:00

Női Liga Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 30 Csurgói NKC

SZ 01. 06.
15:45

Női ifjúsági I. osztály

Győr

Győri Audi ETO KC 41 - 16 NEKA II.

December 2020

P 12. 18.
14:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 41 - 23 Moyra-Budaörs Handball

CS 12. 17.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 27 Éles KISE

SZ 12. 16.
17:30

Férfi Magyar Kupa

Balatonfüred

BFKA-Balatonfüred Akadémia 31 - 37 NEKA

SZ 12. 16.
15:45

Női ifjúsági I. osztály

Kozármisleny

Kozármisleny SE 22 - 27 NEKA I.

SZ 12. 12.
16:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Városi Sportcsarnok Üllő

Üllői VKSK 25 - 40 NEKA II.

P 12. 11.
19:00

Férfi felnőtt NB I/B

Güntner Aréna Tata

Tatai AC 25 - 33 NEKA

CS 12. 10.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 29 Rinyamenti KC SE

CS 12. 10.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 12 Bajnok Nemesvámos

SZ 12. 09.
16:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 33 - 25 Sport36-Komló

K 12. 08.
16:50

Női ifjúsági I. osztály

Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok

Moyra-Budaörs Handball 17 - 50 NEKA I.

K 12. 08.
15:15

Leány serdülő I. osztály

Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok

Moyra-Budaörs Handball 20 - 39 NEKA

SZ 12. 05.
14:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 31 - 25 KK Ajka

P 12. 04.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 19 Kozármisleny SE

CS 12. 03.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 38 Veszprémi KKFT

CS 12. 03.
14:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 48 - 22 KSA Budapest

SZ 12. 02.
17:30

Fiú serdülő I. osztály

Pénzügyőr Sportcsarnok Budapest

Pénzügyőr SE 17 - 37 NEKA

K 12. 01.
17:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Güntner Aréna Tata

Tatai AC 17 - 33 NEKA

November 2020

SZ 11. 28.
16:00

Női felnőtt NB I/B

Városi Sportcsarnok Mohács

Mohácsi TE 1888 18 - 29 NEKA

SZ 11. 28.
11:00

Fiú U16-os bajnokság

ÉKI sportcsarnok Veszprém

Éles KISE 30 - 25 NEKA

P 11. 27.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 39 - 26 BVSC – Zugló

SZ 11. 25.
13:00

Női ifjúsági I. osztály

Emszt Kálmánné spcs. (Siketek) Budapest

Szent István SE 30 - 39 NEKA I.

SZ 11. 25.
11:00

Leány serdülő I. osztály

Emszt Kálmánné spcs. (Siketek) Budapest

Szent István SE 22 - 30 NEKA

P 11. 20.
18:00

Női felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 18 - 26 Szekszárdi FGKC

P 11. 20.
12:30

Fiú serdülő I. osztály

Tatabánya

Grundfos Tatabánya KC 17 - 41 NEKA

CS 11. 19.
18:00

Férfi ifjúsági II. osztály

MOM Sport Budapest

Mikolik Handball School 30 - 42 NEKA

SZ 11. 18.
15:30

Férfi ifjúsági I. osztály

Tatabánya

Grundfos Tatabánya KC 17 - 28 NEKA

SZ 11. 18.
11:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 41 - 21 Szent István SE

SZ 11. 14.
16:00

Férfi felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 24 Rév TSC

SZ 11. 14.
15:00

Női felnőtt NB I/B

Szombathely

Szombathelyi KKA 29 - 26 NEKA

SZ 11. 14.
14:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 40 - 21 Budakalászi SC

P 11. 13.
16:00

Fiú U16-os bajnokság

Csurgó

Csurgói KK 18 - 30 NEKA

P 11. 13.
13:30

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 15 AGROFEED ETO-SZESE I.

K 11. 10.
16:46

Fiú serdülő I. osztály

Budapest

Bp. Elektromos SE   24 - 36 NEKA

Október 2020

CS 10. 29.
18:30

Férfi ifjúsági I. osztály

SZKSK Kézilabda Csarnok Szigetszentmiklós

Szigetszentmiklósi KSK 32 - 37 NEKA

SZ 10. 28.
17:15

Női ifjúsági I. osztály

Egyetemi Sportcsarnok Szombathely

Szombathelyi KKA 24 - 18 NEKA II.

SZ 10. 28.
15:00

Női ifjúsági I. osztály

Városi Sportcsarnok Dunaújváros

DKKA I. 18 - 36 NEKA I.

SZ 10. 28.
13:00

Leány serdülő I. osztály

Városi Sportcsarnok Dunaújváros

DKKA I. 16 - 25 NEKA

V 10. 25.
13:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok

PEAC 28 - 34 NEKA II.

SZ 10. 24.
18:30

Női felnőtt NB I/B

Gárdony, Ált. Isk. Sportcsarnok

Gárdony-Pázmánd NKK 21 - 25 NEKA

SZ 10. 24.
15:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Budakalász 20 - 28 NEKA

SZ 10. 24.
13:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Budakalász

Budakalász 24 - 33 NEKA

CS 10. 22.
18:30

Férfi felnőtt NB I/B

Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok

PEAC 24 - 32 NEKA

CS 10. 22.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 20 - 22 Érd

SZ 10. 21.
17:45

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 27 - 20 Pécsi SN Zrt.

SZ 10. 21.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 26 - 27 Szombathelyi KKA

SZ 10. 21.
14:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 17 Szombathelyi KKA

SZ 10. 17.
13:30

Leány serdülő I. osztály

Érd

Érd 15 - 34 NEKA

SZ 10. 17.
13:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 32 - 17 KSA Budapest

CS 10. 15.
18:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 41 - 13 Veszprémi KKFT

CS 10. 15.
16:45

Női ifjúsági I. osztály

Budapest

Vasas SC 41 - 30 NEKA II.

CS 10. 15.
16:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 21 Veszprémi KKFT

SZ 10. 14.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Érd

ÉRD 17 - 33 NEKA I.

K 10. 13.
18:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Veszprémi KKFT 26 - 21 NEKA

V 10. 11.
15:15

Férfi ifjúsági II. osztály

Veszprém

Veszprémi KKFT II. 26 - 42 NEKA II.

P 10. 09.
15:30

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 33 - 25 Kozármisleny SE

SZ 10. 07.
15:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 13 Vasas SC

SZ 10. 03.
11:00

Leány serdülő I. osztály

Budapest

KSA Budapest 19 - 43 NEKA

Szeptember 2020

SZ 09. 26.
11:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 38 - 18 Várpalotai BSK

P 09. 25.
19:00

Férfi felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 21 Pécsi VSE

P 09. 25.
17:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 38 - 30 Pécsi VSE

P 09. 25.
16:00

Női ifjúsági I. osztály

Mosonmagyaróvár

Mosonmagyaróvári KC 20 - 34 NEKA II.

P 09. 25.
15:00

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 35 Éles KISE

CS 09. 24.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Boglári Akadémia - SZISE 34 - 24 Alba Fehérvár KC

SZ 09. 23.
18:00

Női Magyar Kupa

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 31 Kozármisleny SE

SZ 09. 23.
15:15

Leány serdülő I. osztály

Kozármisleny - ZÁRT KAPUS

Kozármisleny SE 18 - 34 NEKA

P 09. 18.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Boglári Akadémia - SZISE 21 - 34 Siófok KC

P 09. 18.
13:30

Női ifjúsági I. osztály

Székesfehérvár

Alba Fehérvár KC 25 - 23 NEKA II.

SZ 09. 16.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Rácalmás

Dunaújvárosi KKA 30 - 28 Boglári Akadémia - SZISE

SZ 09. 16.
18:00

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 48 - 13 Mosonmagyaróvár

SZ 09. 16.
16:00

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 23 Győri Audi ETO KC II.

V 09. 13.
13:00

Női felnőtt NB I/B

Dunaújváros

DKKA U20 20 - 35 NEKA

SZ 09. 12.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Boglári Akadémia - SZISE 29 - 31 Szombathelyi KKA

P 09. 11.
18:00

Férfi felnőtt NB I/B

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 24 PLER

P 09. 11.
16:00

Férfi ifjúsági II. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 36 - 21 Százhalombattai KE

P 09. 11.
14:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 20 Budai Farkasok

CS 09. 10.
17:30

Fiú U16-os bajnokság

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 34 - 22 Csurgói KK

CS 09. 10.
15:30

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA II. 20 - 29 NEKA I.

SZ 09. 09.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Érd

Érd 35 - 28 Boglári Akadémia - SZISE

K 09. 08.
15:00

Fiú serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 39 - 23 Moyra Budaörs Handball

V 09. 06.
16:00

Férfi Magyar Kupa

Dunaújváros

Dunaújvárosi AC   18 - 37 NEKA

P 09. 04.
18:00

NB I, Boglári Akadémia - SZISE

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

Boglári Akadémia - SZISE 33 - 22 Békéscsabai ENKSE

P 09. 04.
15:30

Női ifjúsági I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA I. 27 - 26 Alba Fehérvár

P 09. 04.
13:30

Leány serdülő I. osztály

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 37 - 11 Alba Fehérvár

CS 09. 03.
17:00

Férfi ifjúsági I. osztály

Budapest

PLER-Budapest 32 - 28 NEKA

CS 09. 03.
15:30

Fiú serdülő I. osztály

Budapest

PLER-Budapest 26 - 29 NEKA

SZ 09. 02.
17:00

Női ifjúsági I. osztály

Nemesvámos

Bajnok DSE Nemesvámos 32 - 22 NEKA II.