14

Meccstervező

SZ 09. 03.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Csurgói KK

SZ 09. 10.
18:00

Komló

Sport36-Komló vs. HSA NEKA

SZ 09. 17.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. CYEB-Budakalász

SZ 09. 24.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. HÉP-Cegléd

P 09. 30.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Balatonfüredi KSE

P 10. 21.
18:00

Dabas

Dabas KC vs. HSA NEKA

SZ 10. 29.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Ferencvárosi TC

V 11. 06.
18:00

Veszprém

Telekom Veszprém vs. HSA NEKA

SZ 11. 12.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. HE-DO B. Braun Gyöngyös

SZ 11. 26.
18:00

Szeged

Pick Szeged vs. HSA NEKA

SZ 12. 03.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Fejér-B.Á.L. Veszprém

SZ 12. 10.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. MOL-Tatabánya KC

SZ 12. 17.
18:00

Budaörs

Budai Farkasok-Rév Group vs. HSA NEKA

SZ 02. 11.
18:00

Csurgó

Csurgói KK vs. HSA NEKA

SZ 02. 18.
19:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Sport36-Komló

SZ 02. 25.
17:00

Budakalász

CYEB-Budakalász vs. HSA NEKA

P 03. 03.
18:00

Cegléd

HÉP-Cegléd vs. HSA NEKA

V 03. 19.
18:00

Balatonfüred

Balatonfüredi KSE vs. HSA NEKA

SZ 03. 25.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Telekom Veszprém

P 03. 31.
18:00

Budapest

Ferencvárosi TC vs. HSA NEKA

SZ 04. 15.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Dabas KC

SZ 04. 22.
18:00

Gyöngyös

HE-DO B. Braun Gyöngyös vs. HSA NEKA

P 05. 05.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Pick Szeged

P 05. 12.
18:00

Veszprém

Fejér-B.Á.L. Veszprém vs. HSA NEKA

P 05. 19.
18:30

Tatabánya

MOL-Tatabánya KC vs. HSA NEKA

SZ 05. 27.
19:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

HSA NEKA vs. Budai Farkasok-Rév Group

Meccseredmények

P 05. 27.
18:00

Gyöngyös

HE-DO B BRAUN Gyöngyös 30 - 25 NEKA

P 05. 20.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 33 Telekom Veszprém

P 05. 13.
18:00

Kecskemét

Kecskeméti TE - Piroska szörp 27 - 22 NEKA

SZ 05. 07.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 25 Fejér-B.Á.L. Veszprém

P 04. 29.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 25 - 26 FTC

SZ 04. 09.
18:00

Komló

Sport36-Komló 27 - 26 NEKA

SZ 04. 02.
18:00

Csurgó

Csurgói KK 26 - 23 NEKA

V 03. 27.
18:00

Tatabánya

Grundfos Tatabánya KC 34 - 23 NEKA

P 03. 11.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 20 - 29 Balatonfüredi KSE

SZ 03. 05.
18:00

Dabas

Dabas KC VSE 29 - 26 NEKA

SZ 02. 26.
16:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 30 - 33 Budakalász KZRT

SZ 02. 19.
18:00

Eger

SBS Eger 29 - 29 NEKA

P 02. 11.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 26 - 31 Pick Szeged

SZ 02. 05.
16:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 35 HE-DO B Braun Gyöngyös

V 12. 12.
15:30

Veszprém

Telekom Veszprém 49 - 32 NEKA

SZ 12. 04.
16:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 32 - 29 Kecskeméti TE - Piroska szörp

SZ 11. 27.
18:00

Veszprém

Fejér-B.Á.L. Veszprém 29 - 32 NEKA

P 11. 19.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 30 Sport36-Komló

P 11. 12.
18:00

Budapest

FTC 32 - 28 NEKA

SZ 10. 30.
16:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 29 - 23 Csurgói KK

P 10. 22.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 31 - 21 Grundfos Tatabánya KC

V 10. 17.
18:00

Balatonfüred

Balatonfüredi KSE 33 - 24 NEKA

P 10. 01.
18:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 24 - 23 DABAS KC VSE

SZ 09. 25.
17:00

Budakalász

BUDAKALÁSZ KZRT 30 - 28 NEKA

SZ 09. 18.
16:00

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA 28 - 24 SBS EGER

P 09. 10.
18:00

Szeged

PICK SZEGED 40 - 22 NEKA