09

Edzők és terapeuták

Női szakág:

Hajdu János

Hajdu János

kézilabda mesteredző,
sportszakmai vezető, szakágvezető

BOHUS BEÁTA

BOHUS BEÁTA

NEKA II. női ifjúsági I. osztály,
leány serdülő-válogatott szövetségi edzője

DR. WOTH PÉTER

DR. WOTH PÉTER

NEKA I. női ifjúsági I. osztály,
leány serdülő-válogatott edzője

IFJ. KISS SZILÁRD

IFJ. KISS SZILÁRD

NEKA női NB I/B,
női ifjúsági-válogatott szövetségi edzője

SITI BEA

SITI BEA

NEKA leány serdülő I. osztály,
női felnőtt válogatott edzője

Bartalos Béla

Bartalos Béla

kapusedző - NEKA, magyar női juniorválogatott

VARGA ZSOLT

VARGA ZSOLT

edző

Férfi szakág:

SÓTONYI LÁSZLÓ

SÓTONYI LÁSZLÓ

szakágvezető,
NEKA férfi NB I/B,
férfi ifjúsági I. osztály,
férfi juniorválogatott szövetségi edzője

KOPORNYIK ZSOLT

KOPORNYIK ZSOLT

NEKA I. fiú serdülő I. osztály,
fiú serdülő-válogatott szövetségi edzője

LEHŐCZ ZOLTÁN

LEHŐCZ ZOLTÁN

NEKA II. fiú serdülő I. osztály,
férfi ifjúsági II. osztály

Szobol Zsolt

Szobol Zsolt

edző

Perger Zsolt

Perger Zsolt

kapusedző

VÁRTOK ÁKOS

VÁRTOK ÁKOS

kapusedző

KISS SZILÁRD

KISS SZILÁRD

kézilabda mesteredző

ZSIGMOND GYÖRGY

ZSIGMOND GYÖRGY

játékos-megfigyelő

Erőnléti edzők, humánkineziológusok, gyógytornászok:

Langmár Gergely

Langmár Gergely

sporttudományos munkatárs / humánkineziológus

Gyurkovics Ferenc

Gyurkovics Ferenc

dinamikus-erőfejlesztő edző

Bárándi Edina

Bárándi Edina

humánkineziológus

Rusvai László

Rusvai László

humánkineziológus

Soós Ivett

Soós Ivett

humánkineziológus

Sebestyén Örs

Sebestyén Örs

humánkineziológus

Szücs Martin

Szücs Martin

humánkineziológus / erőnléti edző

Vári Edit

Vári Edit

atlétika edző

BÉKÉSI ÁDÁM

BÉKÉSI ÁDÁM

gyógytornász

Gáspár Dalma

Gáspár Dalma

gyógytornász

Szalay Bernadett

Szalay Bernadett

gyógytornász

Szi-Péter Zsolt

Szi-Péter Zsolt

gyógytornász

Sportszervezők, technikai vezetők:

Andorka Sándor

Andorka Sándor

sportszervező, játékos-megfigyelő

Tóth Ferenc

Tóth Ferenc

technikai vezető

Vörös Sándor

Vörös Sándor

technikai vezető