18

Állásajánlat – takarítónő

2022. január 13, csütörtök 16:09 | Nemzetközi edzőközpont

A Nemzeti Kézilabda Akadémia létesítményüzemeltető csapatába keressük leendő munkatársunkat TAKARÍTÓNŐI pozícióra.

Amit kínálunk:

·       egész éves állás (nem szezonmunka!);

·       stabil háttér, biztos, hosszú távú munkalehetőség;

·       fix havi fizetés (túlóra és pótlékok kifizetése);

·       munkaruha, minőségi munkaeszközök biztosítása.

Feladatok:

·       létesítményeink napi szintű takarítása;

·       rend és tisztaság folyamatos ellenőrzése és fenntartása.

Elvárások:

·       környezetére igényes, rendszerető, tiszta személyiség;

·       precizitás, pontosság, megbízhatóság, csapatszellem és együttműködő készség.

Foglalkoztatás jellege:

·       teljes munkaidő, 2 műszakos munkarend, heti 40 óra munkavégzés;

·       határozatlan idejű munkaviszony.

Munkavégzés helye:

Nemzeti Kézilabda Akadémia Lakófalu

8630 Balatonboglár, Kodály Zoltán u. 12-13.

Nemzeti Kézilabda Akadémia Sportcsarnok

8630 Balatonboglár, Gaál Gaszton u. 58.

Fényképes önéletrajzokat a pozíció megjelölésével Hanzel Dorina létesítményigazgató részére a letesitmeny@neka.hu e-mail címre várjuk.

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A munkáltatóval kapcsolatos további információk a www.neka.hu oldalon érhetők el.

Ön a pályázati anyagának hirdetésre történő megküldésével hozzájárul ahhoz, hogy személyes adatait a Magyar Kézilabda Utánpótlásért Alapítvány a kiválasztási folyamat során, és azt követően az Adatkezelési tájékoztatóban (ITT) foglaltak szerint hat hónapig munkaerő-kiválasztási célból kezelje. Tájékoztatjuk, hogy a nem kiválasztott jelöltek pályázati anyagait a benyújtástól számított 6 hónapig egy újabb kiválasztási eljárásban való részvétel céljából tároljuk, ezt követően pályázati anyagok és a pályázó adatai törlésre kerülnek.