25

Dabasi siker, örömteli visszatérések

2023. május 16, kedd 20:52 | Utánpótlás

A lány U17-es bajnokságban vezető NEKA 33-23-ra nyert Dabason, így az utolsó forduló előtt továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát és már csak az a kérdés, az alapszakaszból hibátlanul jut-e be a rájátszásba. Nagy öröm, hogy közel egy év után tért vissza a pályára a térdműtétjéből felépülve Varga Dóra, valamint a tavaly októberben lábtörést szenvedett Pálmai Liza. Gratulálunk a csapatnak és a lányoknak.

Lány U17-es bajnokság:

Dabas KC VSE – NEKA 23-33 (12-15)

játékvezetők: Horváth, Turák

NEKA: Hornyák A., Szilágyi P. (kapusok), Mihály H. 4, Varga D. 1, Seres L. 4, Fazekas V. 4, Kiss M. 1, Lavaj F., Katona L. 3, Nagy B. 2, Szebeni D., Pálmai L. 5 (4), Molnár F. 1, Jelena F. 1, Kriston K. 6, Fürdök V. 1 – vezetőedző: ifj. Kiss Szilárd

Hétméteresek: 1/1, illetve 4/4

Kiállítások: 2 perc, illetve 2 perc

Eredmény alakulása: 5. perc: 1-3, 15. perc 6-7, 24. perc: 7-13, 35. perc 13-19, 46. perc 16-27, 52. perc 19-27

ifj. Kiss Szilárd: Az első félidőben, megint nem voltunk elég feszesek, de a másodikban már voltak biztató jelek! Nagyon örültünk Varga Dóri “rendes” és Pálmai Liza (hétméteres lövések) visszatérésének! A győzelemhez gratulálok!

Pálmai Liza: A meccset sok hibával kezdtük mind támadásban, mind védekezésben. Félidőben rendezni tudtuk a sorokat és egy jó periódussal eldöntöttük a mérkőzést! Nagyon jó volt pályára lépni ennyi idő után és segíteni a lányokat! Gratulálok a csapatnak megyünk tovább! Hajrá NEKA!

Varga Dóra: Nehezen kezdtük a mérkőzést. Támadásban pontatlanok voltunk, de ezen sikerült javítani, így az első félidő végére előnyre tettünk szert, amit a mérkőzés végéig tartani tudtunk. Nagyon örültem a lehetőségnek, hogy egy év után újra játszhattam. Gratulálok a csapatnak. Hajrá NEKA!❤️

fotó: Farkas Anita