19

Dupla siker Győrben

2021. november 17, szerda 21:23 | Utánpótlás

Női ifjúsági és serdülő csapatunk is jó játékkal győzött Győrben, ezzel megőrizte százszázalékos mérlegét és megerősítette vezető helyét a tabellán. A Bohus Bea, Siti Bea páros által irányított ifi együttes 31-23-as sikerrel zárta a bajnoki találkozót, míg az ifj, Kiss Szilárd vezette serdülők 29-27-es sikert arattak.

Női ifjúsági I. osztály:

Győri Audi ETO-NEKA I.  23-31 (16-14)

V: Haskó, Natkai

NEKA: Németh K., Zaj (kapusok),- Varga 9/3, Csíkos 1, Juhász 5, Nagy I.L. 1, Csata, Szabó A., Molnár D.2, Uhrin 5., Horváth P.3, Nagy II. L., Kovalcsik 4/1, Szabó L., Vártok 1

7m: 4/4, ill. 4/4

kiállítások: 4 perc, ill. 10 perc

Eredmény alakulása: 6.p: 4-4, 14.p: 11-5, 21.p: 14-8, 29.p: 15-14,32.p: 17-15, 39. p: 17-22, 45.p: 21-23, 49.p: 22-25, 54.p: 22-29

MESTERMÉRLEG:

Bohus Beáta: Az első negyedórát pontatlan támadásbefejezés és fault nélküli védekezés jellemezte. Félidő végére sikerült faragni a hátrányból és a második félidőben már azt láthattuk, ami eddig jellemezte a csapatot. Örülünk, hogy egy olyan versenyhelyzetet oldottunk meg amivel még nem találkoztunk ebben az idényben. Nagy gratula a CSAPATnak!!!

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Kovalcsik Bianka: A Győr ellen mindig nehéz mérkőzésre számítunk. Az első félidőben kicsit összeszedetlen volt a védekezésünk és támadásban kicsit kapkodtunk. A második félidőben felébredtünk, a védekezésünknek és a kapusteljesítménynek hála gyors gólokat tudtunk lőni., igy tettünk szert egy kisebb előnyre. Együtt csapatként küzdöttünk és sikerült nekünk megszerezni a 2 pontot. Gratulálok, Csajok!

Zaj Klára: A Győr elleni meccseink mindig rangadónak számítanak, ami a mai mérkőzésen is megmutatkozott. A meccset szétszórtan kezdtük, védekezésünk nem állt össze és támadásainkat is sokszor elsiettük. Az ellenfél ezt ki is használta es hatgólos előnyre tett szert. A félidő végére sikerült összeszedni magunkat és egymást biztatva felzárkóztunk, majd elléptünk az ellenféltől.                                       Gratulálok a csapatnak, szép volt csajok!❤️

Leány serdülő I. osztály:

Győri Audi ETO I. - NEKA 27-29 (14-14)

NEKA: Lakatos R., Szilágyi (kapusok),- Csíkos 4, Seres, Polákovics 1, Mórocz 1/1, Sipos 1, Pónya 1, Hengl 1, Petruska, Kapu 7/3, Lavaj 3, Keceli-Mészáros 9/1, Varga, Molnár F., Kriston 1

7m: 6/3, ill. 5/5

kiállítások: 6 perc, ill. 2 perc

Eredmény alakulása: 3.p: 2-2, 6.p: 2-5, 13.p: 6-7, 23.p: 10-9, 26.p: 11-12, 36.p: 15-1746.p: 20-20, 47.p: 20-22, 52.p: 24-23, 55.p: 26-26

ifj. Kiss Szilárd: Kicsit össze-vissza csapattal, szakaszokban össze-vissza játszottunk! A sok hiányzó szerkezeti problémát okozott. A Győr jól játszott, mi többször fontos pillanatokban hibáztunk, ami miatt számunkra szokatlan végjátékos mérkőzés lett. A végén a szerencse is mellettünk volt, de ezek a meccsek visznek előre! A győzelemhez gratulálok!

Lakatos Réka: A Győr ellen mindig nehéz mérkőzésre számítunk, ez ma sem volt másképpen. Mind védekezésben és támadásban is voltak hibáink, hibasorozataink, amik által az ellenfél csapata akár a vezetést is átvette, de ezeket kitartó játékkal és küzdéssel sikerült megoldanunk és győztesként elhagyni a pályát. Gratulálok a csapatnak, megyünk tovább!

Keceli-Mészáros Renáta: A Győr elleni mérkőzés mindig nehéz. A védekezésünk az első es a második fel időben sem volt az igazi. A támadásunk egy fokkal jobb volt, így a félidőre döntetlen volt az állás. Majd a második félidő végére sikerült egy kis előnyre szert tenni így győzelemmel zártuk a meccset. Gratulálok a lányoknak.❤️