24

Élre álltak a lányok

2021. január 13, szerda 22:55 | Utánpótlás

A női ifjúsági I. osztályban a NEKA I. hazai pályán fogadta a Nemesvámos együttesét és végig vezetve, 36-20-as győzelmet aratott. Bohus Beáta tanítványai kiváló összhangban játszottak, és győzelmükkel a bajnoki tabella élére ugrottak.

Női ifjúsági I. o.

NEKA I.- Bajnok DSE-Nemesvámos 36-20 (19-12)

V: Hullmann, Weinert

NEKA I.: Németh K. Zaj (kapusok),- Varga 1/1, Csíkos 1, Juhász K.3, Nagy I. L. 1,Szabó A.4, Molnár D. 5, Ágoston 1, Uhrin 3/2, Horváth P. 2,Lakatos P.1, Németh I. 3, Kovalcsik 4/1, Szabó Lili 2, Vártok 5

7m: 5/4 ill. 4/4

kiállítások: 6 perc, ill. 6 perc

Eredmény alakulása:10.p: 5-4, 20.p: 13-9, 23.p: 15-11, 39.p: 26-12,48.p: 31-15, 53.p: 32-18

Bohus Beáta: A hozzáállás jelentette ma a legnagyobb élményt nekem, működött a kohézió a pályán lévők és a kispad között, eddig ezen a területen volt némi hiányérzetem. Kiválóan védekeztünk, tulajdonképpen mindegy volt, ki ki mellett védekezik, az összhang megvolt. Gratulálok a mérkőzésen nyújtott csapatteljesítményhez, és a győzelemhez is!

Vártok Tamara: A meccset az elejétől fogva uralni tudtuk. A kezdeti hibák ellenére az első félidő huszadik percére összeállt a védekezésünk és sok gyors lerohanásgólt tudtunk szerezni. Mindenki pályára tudott lépni ezen a mérkőzésen és minden mezőnyjátékos gólt is szerzett. Gratulálok a csapatnak, dolgozunk tovább és már a pénteki mérkőzésre koncentrálunk! Hajrá NEKA!

Juhász Kata: A meccs elejét koncentrált támadójátékkal és kemény védekezéssel kezdtük, amit szerencsére tartani tudtunk a mérkőzés végig. Ezáltal sok lerohanást tudtunk az ellenfélre vinni. Látszott a csapaton, hogy mindenki felszabadultan játszott és jó volt a csapatösszhang. Gratulálok lányok a győzelemhez. Hajrá NEKA, csak így tovább!

fotók: NEKA/Tompos Gábor