29

Fölényes győzelem a fővárosban

2022. november 28, hétfő 20:51 | Utánpótlás

A leány U17-es bajnokság hétfői játéknapján a NEKA 37-20-as győzelmet aratott a SZISE vendégeként. A boglári lányok mindössze öt gólt kaptak az első félidőben, ez pedig megalapozta a magabiztos sikert. Ifj. Kiss Szilárd együttese hibátlan teljesítménnyel vezeti a tabellát.

Leány U17-es bajnokság:

SZISE – NEKA 20-37 (5-17)

játékvezetők: Bab, Bodó

SZISE: Kiliti, Milesz, Farkas 1, Köck, Nyárasdi 1, Szentirmai Sáfély 5, Décsei, Kanyó 1, Balogh K. 2, Orlov, Csizmadia 3, Ugrai 7, Törőcsik, Varga R. – vezetőedző: Jónás Judit

NEKA: Hornyák A., Szilágyi P. (kapusok), Gera V. 1, Mihály H. 2, Seres L. 1, Molnár R. 1, Verbősy H. 3, Fazekas V. 4, Kiss M. 4, Katona L. 4, Nagy B. 4, Bali B. 3, Szebeni D. 1, Keceli-Mészáros R. 4, Jelena F. 2, Kriston K. 3 – vezetőedző: ifj. Kiss Szilárd

7m: 7/4, ill. 5/4

Kiállítások: 8 perc, ill. 8 perc

Eredmény alakulása:9.p: 0-6, 15.p: 1-9, 20.p: 4-12 29.p: 5-17, 38.p: 8-24, 45.p: 12-29, 57.p: 17-35

MESTERMÉRLEG:

Kiss Szilárd: Nehezebb meccsre számítottunk, de az elmúlt pár hétben rengeteget erősödtünk, fejlődtünk, ami a pályán is kezd megjelenni, csak így tovább lányok!

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Nagy Bianka: A mérkőzést már az elejétől koncentráltan kezdtünk, már az első félidőben látszott az előny és a második félidőben ezt tudtuk növelni. Gratulálok a csapatnak! Hajrá NEKA!❤️

Kriston Kíra: A meccset összeszedetten kezdtük így sikerült kialakítani az előnyt, amit növelni tudunk. Voltak hibáink, amiket sikerült javítanunk. Gratulálok a csapatnak! Hajrá NEKA❣️