25

Fölényes hazai siker

2021. október 13, szerda 16:58 | Utánpótlás

A NEKA II. női csapata a Mosonmagyaróvár ellen lépett pályára az ifjúsági I. osztályban, és 12 gólos félidei vezetés után 39-21-es győzelmet aratott. A mieink végig kézben tartották a találkozót és nem volt kérdés, hogy ezen a napon itthon tartják a két pontot. Kurmai Panna kilenc gólt szerzett, ezzel a mezőny legeredményesebb játékosa lett.

Női ifjúsági I. osztály:

NEKA II. - Mosonmagyaróvár 39-21 (20-8)

V: Bán-Farkas, Miksó

NEKA II.: Csendes, Horváth Sz. (kapusok) – Pap Zs., Zakor Á., Faragó L. 5/3, Berei K. 4, Dézsi N. 1, Hengl S. 5, Csamangó L.3, Petruska D. 3, Kazeem A. 3, Giricz L. 5, Czudor Sz., Kurmai P. 9, Nagy N. 1 -edző: dr. Woth Péter

7m: 4/3, ill. 5/2

kiállítások: 2 perc, ill. 10 perc

Eredmény alakulása: 2. p: 0-2, 11.p: 7-2, 19.p: 12-4, 24.p: 16-6, 36.p: 24-11, 43.p: 26-16, 49.p: 31-18 54.p: 35-19

MESTERMÉRLEG:

Dr. Woth Péter: 18 gólos győzelemnél nem lehetek elégedetlen, de azért a technikai hibáink száma miatt van bennem hiányérzet!

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Hengl Sarolta Sára: Az első három percben álmosan kezdtünk, de aztán szépen feljavult a játékunk. Keményebb lett a védekezésünk és gyorsabb a támadásunk. Az eladott labdák elkerülésével nagyobb lehetett volna a különbség.

Kurmai Panna: A meccset kicsit dekoncentráltan kezdtük, de pár perc alatt összeszedtük magunkat és folyamatosan tudtuk növelni előnyünket. Szép volt csajok !

Fotók: NEKA/Tompos Gábor