25

Fontos a pontszerzés

2021. március 26, péntek 17:06 | Utánpótlás

Március 27-én, 16 órakor kezdődik a Hungast Szombathelyi KKA - Boglári Akadémia-SZISE női NB I-es mérkőzés. A zárt kapus találkozón a négy ponttal álló hazaiak az eddig öt pontot gyűjtő boglári lányokat fogadják és mindkét együttes számára nagy jelentősége lesz a pontszerzésnek.

Szeptemberben a K&H női kézilabda liga harmadik fordulójában találkozott egymással a két csapat Balatonbogláron, akkor 31-29-es szombathelyi siker született. Ifj. Kiss Szilárd együttese végig remekül tartotta a lépést ellenfelével, amely rutinjával jobb végjátékot produkált. A mieink azóta összesen 17 mérkőzést játszottak a bajnokságban és sokat tanultak, illetve fejlődtek a legjobbak ellen is.

A válogatott olimpiai selejtezője miatti szünet előtt mindkét csapat Békéscsabán szerepelt, de míg a mieink egy pontot szereztek az izgalmas párharcon (24-24), addig a szombathelyiek három góllal alul maradtak a lilák otthonában.