20

Fontos két pont Győrből

2021. október 15, péntek 21:16 | Utánpótlás

Újabb nagyszerű mérkőzést nyert meg a NEKA a női NB I/B-ben, ahol 32-23-as boglári siker született a Győri Audi ETO KC U21 otthonában. A lányok a félidőben három góllal vezettek, végül magabiztosan győztek és 5 forduló után továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezetik a tabellát.

Női NB I/B

Győri Audi ETO U19- NEKA 23-32 (16-19)

V: Budai-Bock, Wenzel

Győr: Győri, Takács, Dobány, Ogonovszky 6, Takács F. 5, Varga, Havasi, Gerencsér 2, Somogyi, Talapka 4, Tallós, Torma, Szemes 3, Farkas E. 1, Kövér, Farkas J. – edző: Pigniczki Krisztina

NEKA: Németh K, Zaj K. (kapusok),- Varga E. 7/1, Csíkos L. 3, Juhász K.4, Kellermann D. 4/1, Nagy I.L. 2, Faragó L., Szabó A.1, Molnár D. 1, Mlinkó Zs., Horváth P. 5, Nagy II.L. 1, Kovalcsik B. 3, Szabó L.1, Vártok T. – edző: Bohus Bea, Siti Bea

7m: 9/9, ill. 3/2

Kiállítások: 8 perc, ill. 6 perc

Eredmény alakulása: 9.p: 3-5, 20.p: 8-10, 24.p: 11-10, 28.p: 12-15, 33.p: 16-18, 43.p: 17-24, 53.p: 19-27

MESTERMÉRLEG:

Bohus Beáta: Erőben, dinamikában, küzdőszellemben is felülmúltuk ellenfelünket! A padról érkezők is jól szálltak be a játékba! Nagyon fontos két pontot szereztünk a mai napon!

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Varga Emília: Kemény hét után érkeztünk Győrbe, ahol mindig kiélezett mérkőzést játszunk. A mai egy igazi csapatmunka volt, a mérkőzés elejétől kezdve mind támadásban, mind védekezésben koncentráltak voltunk. Az utóbbiba csúsztak bele hibák, szerencsére a második félidő végére el tudtunk lépni az ellenfelünktől. Gratulálok a csapatnak, megyünk tovább! Hajrá NEKA!

Kellermann Dóra: Jól kezdtük a mérkőzést, de a félidő végére kicsit kiengedtünk. Szünet után a kemény védekezésnek köszönhetően el tudtunk lépni az ellenfelünktől. Örülök, hogy mindenki hozzá tudott tenni, igazi csapatmunka volt. Gratulálok a lányoknak, így tovább!

fotó: archív