29

Gólparádét rendeztek a lányok

2021. október 07, csütörtök 20:24 | Utánpótlás

Két meccsen összesen 87 gólt szereztek a NEKA női csapatai a csütörtöki bajnoki fordulóban. a női ifjúsági I. osztályban élen álló együttesünk 42-24-re nyert a Nemesvámos ellen, így hat mérkőzés után továbbra is százszázalékos teljesítménnyel vezeti a tabellát. A megyei bajnokságban Pécs otthonában léptek pályára a mieink és magabiztos, 45-16-os sikert arattak.

Női ifjúsági I. osztály:

NEKA I. - Bajnok DSE Nemesvámos 42-24 (21-11)

V.: Koltai, Poller

NEKA I.: Zaj K., Lakatos R. (kapusok),- Varga E. 4, Kovács Sz. 2, Csíkos L. 4, Juhász K.6, Nagy I.L. 4, Csata P. 4/2, Szabó A., Molnár D. 1, Horváth P. 2, Nagy II. L. 4, Kovalcsik B. 5/2, Szabó L. 2, Vártok T. 4

7m: 4/4, ill. 5/5

kiállítások: 4 perc, ill. 2 perc

Eredmény alakulása: 5.p: 3-3, 12.p: 7-6, 17.p: 10-8, 25.p: 17-9, 33.p: 23-13, 42.p. 31-15, 50.p: 36-19, 56.p: 40-22

Mestermérleg:

Siti Beáta: Munkás héten vagyunk túl, amelyet az első negyedórában éreztünk is a lányokon, de szerencsére gyorsan bemelegedtünk. Egyértelmű győzelem, szép megoldásokkal.

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Nagy II.Laura: A meccs elejét döcögősen kezdtük, de ezen hamar túl tudtunk lendülni es a félidőben nagyobb előnyre tettünk szert. A második félidőben tudtuk ezt tartani a gyors lendületes támadó játékkal es a stabil védekezéssel. Gratulálok a 2 ponthoz a csapatnak. Megyünk tovább készülünk a következőre.

Juhász Kata: A meccs elején még nem ébredtünk fel és dekoncentráltak voltunk, ezáltal voltak kis technikai hibáink. Miután összeszedtük magunkat fejben, egy felszabadult és egy lerohanásos meccset játszottunk. Csak így tovább, hajrá NEKA.

fotók: NEKA/Tompos Gábor

Baranya-Somogy megyei női bajnokság:

PSN Zrt. – NEKA 16-45 (11-19)

játékvezetők: Nagy-Iván, Németh

NEKA: Horváth Sz., Csendes B. (kapusok), Pap Zs. 1, Zakor Á. 4, Berei K. 4, Dézsi N. 4, Csamangó L. 4, Petruska D. 4, Kazeem A. 5, Giricz L. 8, Czudor Sz. 4, Kurmai P. 3, Nagy N. 4 – Hajdu János

Kiállítások: 4 perc, illetve 6 perc

Hétméteresek: 3/1, illetve 1/1

Eredmény alakulása: 12.p: 4-5, 20.p: 7-11, 28.p: 9-16, 34.p: 12-24, 42.p: 12-34 54.p: 15-41

MESTERMÉRLEG:

Hajdu János: Az első tizenöt percben még lassan, fásultan játszottunk, de utána kinyílt a gólzsák és közel harmincgólos győzelmet arattunk. Gratulálok a lányoknak a győzelemhez!

fotók: Farkas Anita