18

Győzelmet érő csapategység

2021. november 25, csütörtök 09:27 | Utánpótlás

Újabb sikert aratott a NEKA női NB I/B-s csapata, amely 32-22-re nyert a Szent István SE otthonában. Siti Bea edző a kiváló védekezést és kapusteljesítményt emelte ki értékelésében, valamint a jól működő csapategységet dicsérte. A mieink tovább őrzik hibátlan mérlegüket és vezetik a tabellát

Női NB I/B:

Szent István SE-NEKA 22-32 (11-16)

V: Csuka, Kocsis

NEKA: Németh K., Zaj (kapusok),- Varga 2/2, Csíkos 3, Juhász 4, Kellermann 3, Nagy I.L.3, Csata 1, Szabó A. 5, Molnár D.1, Uhrin 3, Mlinkó 1, Nagy II.L.., Kovalcsik 3, Szabó L., Vártok 3

7m: 3/3, ill. 2/2

kiállítások: 4 perc, ill. 4 perc +kizárás

Eredmény alakulása: 9.p: 1-3, 12.p: 3-7, 15.p: 7-7, 19.p: 8-8, 22.p: 8-12, 26.p: 10-13, 37.p: 14-19, 48.p: 16-24, 54.p: 17-29

MESTERMÉRLEG:

Siti Beáta: Sikerünk kulcsa a nagyon stabil védekezés és a remek kapusteljesítmény volt! Egységesek voltunk, mindenki hozzá tudott tenni az eredményességhez, akár a pályán, akár a kispadon. Gratula, csajok! Szalagavatósok szépek legyenek! Pár nap pihi mindenkinek jut, töltődjetek!

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Szabó Anna: Felkészülten érkeztünk a mai találkozóra, többnyire sikerült megvalósítani a megbeszélteket, és már az első félidő végére sikerült ellépnünk az ellenféltől. A második félidőben tudtuk tartani a tempónkat és mindenki hozzá tudott járulni a győzelemhez. Most lesz egy kis időnk pihenni, de dolgozunk tovább. Hajrá NEKA!

Zaj Klára: A meccset szétszórtan kezdtük. Az ellenfél kihasználva pontatlanságunk, tartani tudta velünk a lépést. Az első félidő végére sikerült összeszedni magunkat, és egy kisebb előnyre szert tenni. A második félidőben is voltak hullámvölgyeink, de az előnyünket igy is tartani tudtuk a meccs végéig, így megszereztük a 2 pontot.