20

Harmadik helyen a NEKA

2021. május 01, szombat 19:47 | Utánpótlás

Hosszú idő után újra nézők előtt lépett pályára a NEKA csapata a Szombathely elleni hazai mérkőzésen, ahol 22-20-as győzelmet arattak a mieink a női NB I/B-s bajnokságban. Dr. Woth Péter fiatal együttese szinte végig kézben tartotta a mérkőzést és a hajrában sem engedte ki kezéből a győzelmet. A NEKA ezzel a sikerrel jelenleg a tabella harmadik helyén áll.

Női NB I/B:

NEKA-Szombathely U20 22-20 (12-7)

V: Horváth, Marton

NEKA: Németh K., Zaj (kapusok), - Varga E. 8/3, Kovács, Csíkos L., Juhász K. 5, Nagy I. L., Csata P., Szabó A. 1, Molnár D., Horváth P. 1, Lakatos P. 2, Nagy II L.1, Kocsis, Woth V. 1, Vártok T. 3 – vezetőedző: dr. Woth Péter

7m: 4/3, ill. 3/2

kiállítások: 8 perc, ill. 12 perc

Eredmény alakulása: 5.p: 0-2, 8.p: 3-3, 13.p: 3-6, 19.p: 8-6, 23.p: 9-7, 38.p: 14-9, 44.p: 14-13, 51.p. 19-15, 57.p: 20-19

Mestermérleg:

Dr. Woth Péter: A küzdőszellemünk továbbra is töretlen, ma a kézilabdázás "játék" része egy kicsit gyengébben ment.

Játékos szemmel:

Juhász Kata: A meccs elejét pontatlanul kezdtük. Azokban a szakaszokban, amikor fegyelmezettek, koncentráltak voltunk sikerült pár góllal ellépnünk az ellenféltől. Annak ellenére, hogy sok hibát vétettünk, ezt a különbséget nagyjából tartani tudtuk. Hajrá NEKA, hajrá lányok.

Németh Kata: Az első félidőben a támadásunk kissé összeszedetlen volt, a második játékrészben ez már valamilyen szinten javult! A védekezés és az akaraterő dominált a meccsen! Mi jobban akartunk!

fotók: NEKA/Tompos Gábor