25

Háromgólos ifi siker

2021. február 17, szerda 21:57 | Utánpótlás

Elsősorban a remek védekezésnek köszönhetően, 27-24-re nyert a NEKA II. a női ifjúsági bajnokságban. Siti Beáta fiatal játékosai harcosan küzdöttek és egymást segítve biztosította be a győzelmet. A mieink továbbra is őrzik hetedik helyüket a tabellán.

Női ifjúsági I. osztály:

NEKA II. - Alba Fehérvár 27-24 (15-12)

V: Gillitsch, Székely

NEKA II.: Csendes, Horváth Sz., Ferenczy (kapusok),- Pap, Forgács 2, Faragó Lea 5/2, Berei 1, Dézsi, Hengl 3, Csamangó L.3, Kazeem 4, Giricz, Tóth 1, Csamangó N. 2, Czudor 2, Kurmai 4

7m: 3/2, ill. 3/1

kiállítások: 2 perc, ill. 2 perc

Eredmény alakulása: 4.p: 3-3, 11.p: 8-5, 17.p: 10-9, 23.p: 12-11, 35.p: 17-14, 49.p: 21-18, 55.p: 24-21

MESTERMÉRLEG

Siti Beáta: Hatvan percig stabil volt a védekezésünk, amelyhez a második félidőben remek kapusteljesítmény is társult. Volt szívünk a nehéz pillanatokban is higgadtak tudtunk maradni, gratulálok a csapatnak!

JÁTÉKOS SZEMMEL

Horváth Szofi: Nagyon szoros volt a meccs az elejétől kezdve. Végig vezetünk egy-két góllal, és küzdöttünk, hogy megtarthassuk azt. Összeszedetten védekeztünk és támadtunk. Pörgős, izgalmas meccs volt. Hajrá NEKA!

Kazeem Amina: A mérkőzés elején kissé összeszedetlenek voltunk, így fej-fej mellett haladtunk az ellenféllel. Azonban ahogy telt az idő, sikerült rendeznünk sorainkat, így a félidő végére meg tudtuk szerezni az előnyt. A második játékrészben koncentráltan folytattuk a támadásainkat is. Nagyot küzdöttünk és mindenki hozzá tudott tenni a meccshez. Hajrá NEKA!

fotók: NEKA/ Tompos Gábor