05

Hetvengólos meccsen győztük le a SZISE-t

2024. április 05, péntek 18:26 | Utánpótlás

Hetven gólt hozó mérkőzésen nyert négy góllal a NEKA U21-es csapata az NB II-es női kézilabda-bajnokság felsőházi rájátszásának (E-, F-csoport) második fordulójában. Az első félidő nagy részében a mieink akarata érvényesült, ám a játékrész hajrájában visszakapaszkodtak a vendégek, a fordulás után aztán már végig az akadémistáink vezettek, s végül 37–33-ra győztek.

NEKA U21–SZISE - Bamba Marha U21 37–33 (17–17)

Balatonboglár, NEKA Csarnok, 50 néző. Vezette: Kertész Bálint, Miháldinecz József.

NEKA U21: Szilágyi, Gyarmati (kapusok) – Tolnai 1, varga D. 1, Lavaj 6, Molnár R. 4 (1), Boros 2, Jobbágy 2, Pónya 5 (2), Nényei 2, Kiss M. 2, Nagy-Hajdu 2, Körtvélyesi 6, Sipos 1, Jelena 2, Fürdök 1. Vezetőedző: Zsadányi Sándor.

SZISE - Bamba Marha U21: Szemző 1 – Balogh K. 1, Fekete 2, Rajszky 1, Szalai 2, Herman 1, Fábián 2, Köck 2, Szentirmai 6 (2), Csizmadia, Ádám 8, Varga R. 5 (3), Czudor 2. Vezetőedző: Héray László.

Hétméteresek: 6/3, illetve 5/5. Kiállítások: 10 perc, illetve 6 perc.

Az eredmény alakulása. 5. perc: 5–3, 11. perc: 7–4, 15. perc: 10–5, 20. perc: 13–7, 30. perc: 17–17, 37. perc: 23–20, 43. perc: 28–25, 50. perc: 31–28, 57. perc: 35–31.

Zsadányi Sándor:  – Az mutatja meg a csapat igazi erejét, hogy ennyi technikai hiba után, ilyen rossz játékkal is tudott nyerni. Gratulálok a győzelemhez!

Jobbágy Napsugár: – Sok hibával játszottunk, voltak hullámvölgyek, de kiharcoltuk a győzelmet. Gratulálok a csapatnak, hajrá NEKA!

Boros Krisztina: – Nagyon sok technikai hibát vétettünk, de ennek ellenére is tudtunk nyerni. Gratulálok a csapatnak, hajrá NEKA!

Fotók: Tompos Gábor