28

Húszgólos siker

2021. január 20, szerda 17:45 | Utánpótlás

A NEKA II. női csapata megszerezte ötödik győzelmét az ifjúsági I. osztályú bajnokságban, és jelenleg a hetedik helyen áll. Siti Beáta együttesében, amely hazai pályán 42-22-re nyert a Siófok ellen, valamennyi mezőnyjátékos gólt szerzett.

Női ifjúsági I. osztály:

NEKA II. - Siófok 42-22 (20-8)

V.Bazsó G., Németh D.

NEKA II: Csendes, Horváth Sz. (kapusok),- Pap 3, Bálint 1/1, Forgács 4, Faragó Lea 5/1, Berei 4, Dézsi 2/1, Hengl 3, Csamangó L.3, Petruska 4, Kazeem 7/1, Tóth G.1, Csamangó N.3, Kurmai 2

7m: 4/4, ill. 4/4

kiállítások: 4 perc, ill. 2 perc

Eredmény alakulása: 6.p: 4-0, 11.p: 11-3, 20.p: 18-7, 29.p: 24-9, 38.p: 28-15,48.p: 35-18 55.p: 38-21

Siti Beáta: Védekezésünk hatékonysága és az abból lőtt sok indításgól meghatározta a mérkőzés végeredményét. Emellett még jó kapusteljesítmény is volt, ez a gólkülönbségre volt hatással.

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Faragó Lea: A mérkőzés elejét jó védekezéssel kezdtük és így támadásban is koncentráltabbak voltunk, ennek köszönhetően már a mérkőzés elején el tudtunk lépni az ellenféltől. Több labdát is szereztünk és ezekből gyors gólokat is tudtunk lőni. A második félidő elején védekezésben kicsit szétszórtak voltunk, így több gólt is kaptunk. Összességében egy jó mérkőzés játszottunk és örülök, hogy mindenki kivette a részét a sikerből. Hajrá NEKA!

Csamangó Lili: A meccset jól és lendületesen kezdtük és ez meg is látszott az eredményen. Az első félidőben remekül védekeztünk és támadásban is több gólt tudtunk lőni lerohanásból. A helyzeteinket nem a legjobban használtuk ki, de úgy látszik ez ma belefért. Gratulálok a csapatnak, hajrá NEKA!

fotók: NEKA/Tompos Gábor