29

Jó védekezés, magabiztos siker

2021. január 15, péntek 21:44 | Utánpótlás

Fölényes győzelmet aratott a NEKA csapata a női Ligakupában, amelynek E-csoportjában 35-21-es sikert aratott a Rinyamenti KC otthonában. A boglári fiatalok védekezése remekül működött, és Bohus Bea vezetőedző szerint a 17 indításgól is önmagáért beszél.

Női kézilabda Ligakupa, E csoport:

Rinyamenti KC - NEKA 21-35 (8-20)

V: Maródi, Novák

NEKA: Zaj, Lakatos P. (kapusok),- Varga 2/1, Kovács Sz.2, Csíkos 5, Mentes 1, Ágoston 2, Uhrin 5, Lakatos P.6, Nagy II.L.1/1, Babai, Kovalcsik 2, Szabó Lili 3,Vártok 6

7m: 2/2, ill. 2/2

kiállítások:4 perc, ill. 2 perc

Eredmény alakulása: 4.p: 2-2, 11.p: 5-6, 22.p: 5-16, 33.p: 8-22, 49.p: 13-28, 53.p: 17-31

Bohus Beáta: Örülünk a győzelemnek, a nagy gólarányú siker a jó védekezésnek és az abból lőtt 17 gyors indításgólunknak köszönhető!

JÁTÉKOS SZEMMEL.

Lakatos Petra: A meccset az elejétől kezdve tudtuk uralni, a védekezésünknek köszönhetően. Sok mindent meg tudtunk valósítani, amit az edzőnk kért. Sok gyors támadással tudtunk könnyű gólokat szerezni.

Lakatos Réka: A mérkőzést jó iramban kezdtük, sok lerohanásgóllal már az első tíz percben kisebb előnyt szereztünk. A második félidőnek is ugyanolyan lendülettel álltunk neki, így nagy gólkülönbséggel tudtuk megszerezni a győzelmet. Védekezésben és támadásban is voltak kisebb hibáink, de ezeket labdaszerzésekkel, faultokkal sikerült kijavítanunk. Hajrá NEKA!

fotó: Farkas Anita