24

Lehengerlő teljesítmény

2021. október 07, csütörtök 21:34 | Utánpótlás

Egyoldalú párharc alakult ki a NEKA és a Mikolik csapatának ifjúsági II. osztályú mérkőzésén. Lehőcz Zoltán együttese 58-8-ra nyert a tartalékosan felálló ellenféllel szemben, Brucker Balázs és Deák Ádám egyaránt 11 gólig jutott.

Férfi ifjúsági II. osztály

Nemzeti Kézilabda Akadémia – Mikolik Handball School 58-8 (30-3)

Balatonboglár, NEKA Csarnok, 15 néző

Vezette: Koltai Dániel, Poller Zoltán

Nemzeti Kézilabda Akadémia: Győri N., Csányi P. (kapusok), Brucker B. 11, Deák Á. 11, Csanálosi R. 7, Janowszky S. 6, Tóbiás A. 5, Varga B. 5, Beregi M. 3, Tömöri D. 3, Lendvai Sz. 3, Juráskó M. 2, Héjjas B. 1, Hajzer D. 1, Szabó L., Kiss M. Vezetőedző: Lehőcz Zoltán

Mikolik Handball School: Domokos Á. 3, Dobár L. 2, Kardos D. 1, Kuti P. 1, Wastl Ernst M. 1, Dörnyei A., Fekete E., Móra M., Révész D.

Az eredmény alakulása:

4. p 6-0, 7. p 9-2, 14. p 15-3, 25. p 25-3, 34. p 35-3, 45. p 45-5, 51. p 49-6, 60. p 58-8

Hétméteresek: - , 1/0

Kiállítások: 2 perc, 0 perc

MESTERMÉRLEG:

Lehőcz Zoltán: Ellenfelünk adminisztratív okokból nem tudott a legjobb csapatával kiállni erre a mérkőzésre, elsősorban ennek tudható be a nagy különbségű diadal. Örülök, hogy komolyan vettük a találkozót elejétől a végéig. Elsősorban a gyors ellentámadásokat tudtuk gyakorolni. Dolgozunk tovább.

JÁTÉKOS SZEMMEL

Beregi Márk: A héten ez az egy mérkőzésünk volt, ezért mindent bele szerettünk volna adni és minden percet a saját játékunk javítására szánni. Az ellenfelünk a mi csapatunknál gyengébb színvonalat képviselt, ennek ellenére az utolsó percig oda tettük magunkat és mindenki próbálta a neki szánt játékidőt eredményesen eltölteni.

Hajzer Dávid: A meccsbe nagy kedvvel álltunk bele, nem lebecsülve ellenfelünket és sikerült fegyelmezetten játszani egész meccsen. Az első felidőben nagy előnyre tettünk szert, amit a végiéig tudtunk tartani.

Brucker Balázs: Hamar meg szereztük az előnyt és a meccs végéig tudtuk tartani. Gratulálok a csapatnak!

fotók: Tompos Gábor