25

Magabiztos győzelem az idei utolsó U16-os meccsen

2022. december 15, csütörtök 20:21 | Utánpótlás

Budaörsön lépett pályára és aratott 38-17-es sikert a NEKA fiú U16-os csapata a 2022-es év utolsó mérkőzésén. Gazdag Tibor csapata a félidőben már hat góllal vezetett, végül fölényesen nyert, méltó módon zárva ezzel az őszi szezont. A boglári fiúk jelenleg vezetik a tabellát, így jó hangulatban tölthetik a téli szünetet.

Fiú U16 I. osztály – 13. forduló:

Moyra–Budaörs Handball – Nemzeti Kézilabda Akadémia 17–38 (9–15)

Budaörs, Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand, 50 néző

Vezette: Mácsár Hunor, Pásztor Áron

Moyra–Budaörs Handball: Dános H., Takács Z. (kapusok) – Buday Cs. 4 (2), Hajdu V. 3, Horváth Ö. 3, Cserhalmi Á. 2, Dömötör D. 2, Bogó D. 1, Bogó D. 1, Kirchknopf O. 1, Cseke B., Ducsai B., Imre G., Kanti P., Vida B. – vezetőedző: Pálos Gábor

Nemzeti Kézilabda Akadémia: Konyicsák B., Márits M. (kapusok) – Ambrus Z. 6, Rácz-Kovács K. 6, Hunyadvári Á. 4, Peller B. 4., Hulló Á. 3 (1), Puskás B. 3, Szilágyi T. 3, Boldog B. 2, Kollár B. 2 (1), Kovács B. 2, Vajda B. 2, Kató B. 1, Kun B., Kupai T. – vezetőedző: Gazdag Tibor

Az eredmény alakulása: 3.p.: 2–0; 10.p.: 2–7; 20.p.: 6–10; 24.p.: 8–13; 30.p.: 12–18; 35.p.: 12–25; 39.p.: 15–29; 42.p.: 17–30

Hétméteresek: 5/2, illetve 2/1

Kiállítások: 4 perc, illetve 6 perc

Gazdag Tibor:Méltó lezárása volt ennek a fél évnek ez a mérkőzés. Dicséret illeti a srácokat az elvégzett munkájukért és az elért eredményekért. Gratulálok a csapatomnak!

Szilágyi Tamás: A mérkőzés elejét hibákkal kezdtük, de miután megszereztük az előnyt, szépen tartottuk magunkat. Örülök, hogy egy ilyen meccsel zárhattuk az évet. Bravó fiúk!

Kupai Tamás: A meccs kezdeténél egy kicsit fáradtak voltunk, de miután egyre többször kaptunk labdát, és jobban védekeztünk, már szép és gyors gólokat tudtunk dobni, így sikerült összeszedetlen játszani. Szeretnék gratulálni az edzőinknek és a csapatnak is! Hajrá NEKA!

fotó: Farkas Anita