19

Magabiztos győzelmek Budaörsön

2022. május 11, szerda 21:05 | Utánpótlás

Egy fordulóval az alapszakasz vége előtt listavezető női ifjúsági és serdülőcsapatunk is magabiztosan nyert Budaörsön és már nyugodtan készülhet a négyes döntőre. Kapusunk, az öt gólt szerző Zaj Klári vezérletével 32-18-ra nyertek az ifi lányok, míg a serdülők 31-24-es sikert arattak. Az utolsó fordulóban jövő héten a Kozármislenyt fogadjuk.

Női ifjúsági I. o.

Budaörs-NEKA I.   18-32 (9-15)

V:Nácsa B., Nácsa G.

NEKA I.: Zaj 5 (!), Lakatos (kapusok),- Varga E.1, Csíkos 3, Juhász 3, Mórocz 2,Csata 1/1, Szabó A.2, Molnár D., Uhrin 2,Horváth P.4, Pálmai 3,Nagy II.L.1, Kocsis 3,Kovalcsik 2, Vártok

7m: 1/1, ill. 1/1

kiállítások: 4 perc,ill. 2 perc

Eredmény alakulása: 8.p: 0-3, 15.p: 3-8, 23.p: 6-12, 35.p: 11-18, 47.p: 13-24, 55.p: 15-28

MESTERMÉRLEG

Bohus Bea: A lányok mindent megtettek, ennek ellenére a mérkőzés nem szolgálta a hétvégi rangadóra való felkészülésünket.

JÁTÉKOS SZEMMEL

Mórocz Fanni: Gyakorlásnak szántuk ezt a mérkőzést, és sikeresnek mondhattuk. A védekezésünk végig masszív volt, jól olvastuk a támadásukat, ezáltal sok labdaszerzésünk volt. A változatos és lendületes támadásgólok mellett, sok üreskapus gólt is tudtunk lőni. Gratulálok a csapatnak!

Zaj Klára: A mai mérkőzés egy jó lehetőség volt a gyakorlásra. Védekezésben stabilak voltunk, támadásban pedig néha elsiettük a befejezéseket, de ennek ellenére győzni tudtunk. Gratulálok a csapatnak!

Leány serdülő I. osztály

Budaörs-NEKA  24-31 (12-18)

V.: Nácsa B., Nácsa G.

NEKA: Szilágyi, Hornyák (kapusok),- Seres 3, Polákovics 3, Mórocz 3, Molnár R. 4/1, Sipos, Lavaj, Bali, Szebeni 4, Keceli-Mészáros 4/1, Csamangó N. 7, Molnár F., Kriston 3

7m: 4/4, ill. 2/2,

kiállítások: nem volt, ill. 2perc

Eredmény alakulása: 6.p: 2-4, 12.p: 3-7, 18.p: 4-10, 25.p: 9-12, 35.p: 15-18, 42.p: 16-23 48.p: 18-26 55.p: 21-29

Kiss Szilárd: A jövő héttől készülünk az országos döntőre. Az alapszakasz első helyéhez gratulálok! A mai meccsen nem voltunk elég élesek.

Csamangó Nóra: Első félidőben védekezésnél nem mindig voltunk ott fejben és potya gólokat kaptunk, de ahhoz képest sok lerohanásgólt tudtunk lőni. Gyors tempót diktálva el tudtunk lépni az ellenféltől, amit végig tartani tudtunk. A második félidő támadásaiban több apró hiba volt, védekezésben az első félidei hibákat itt is megejtettük. Összességében egy jó meccset játszottunk, mindenki pályára lépett, és hozzá tudott tenni a csapat sikeréhez. Gratulálok a csapatnak a győzelemhez és ahhoz is, hogy eldőlt, ott leszünk a serdülő döntőben. Hajrá NEKA!

Seres Liza: A mai meccsen nem voltunk ott fejben, a védekezésünk szét volt csúszva és a támadásban is voltak hibáink. Ennek ellenére végig tudtuk tartani az előnyt és hibáinkat javítani tudtuk. Hajrá NEKA!

fotó: archív