25

Megérdemelt győzelem

2022. május 05, csütörtök 00:37 | Utánpótlás

A női ifjúsági I. osztály harmadik helyén álló NEKA II. a negyedik Dunaújvároshoz látogatott a szerdai játéknapon és háromgólos első félidei vezetést követően 23-20-as győzelmet aratott. Ahogy dr. Woth Péter vezetőedző a meccs utáni értékelésben fogalmazott, a lányok több területen is extrát nyújtottak, ez pedig fontos két pontot eredményezett.

Női ifjúsági I. osztály

Dunaújvárosi KKA- NEKA II. 20-23 (10-13)

V: Simon B., Weinert G.

NEKA II.: Csendes,Hornyák (kapusok)- Pap, Mentes 1, Forgács,Zakor, Berei 3, Dézsi, Hengl, Csamangó L.4, Petruska 1, Kazeem 2, Nagy N.9/4, Keceli-Mészáros 1, Csamangó N., Kurmai 2

7m: 4/3, ill. 4/4

kiállítások: 4 perc, illl. 2 perc

Eredmény alakulása: 4.p: 4-1, 13.p: 6-5, 20.p: 8-8, 28-p_ 9-12, 35.p: 11-15, 43.p: 16-18, 55.p: 17-22

MESTERMÉRLEG:

Dr. Woth Péter: Remek küzdelem + extra védekezés + türelmes támadójáték = megérdemelt győzelem!!!

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Nagy Nóra: A mai mérkőzés első tíz percében fejben kicsit pontatlanok voltunk, azonban ezt követően sikerült rendezni a sorainkat és átlendülni a nehéz kezdésen. Az egész mérkőzés alatt fegyelmezett és kemény védekezést mutattunk, amelyhez remek kapusteljesítmény társult, mely a mai napon győzelmet jelentett a számunkra. Gratulálok a csapatnak!

Kazeem Amina: A mérkőzést első 10 percébe fegyelmezetlenül érkeztünk bele. A félidő végére sikerült rendezni a védekezésünket, így előnyre tettünk szert. Támadásainkban még így is voltak hibák, de az erős védelmünkkel meg tudtuk tartani az eredményt. Úgy gondolom, hogy egy ilyen szoros meccsből többet tudunk tanulni, mint egy sok gólos győzelemből! Megyünk tovább, hajrá NEKA!