25

Megvan a kilencedik siker

2021. november 13, szombat 20:59 | Utánpótlás

A Szombathely ellen is folytatta nagyszerű teljesítményét a NEKA női NB I/B-s csapata, amely hazai pályán 34-27-es magabiztosan nyert, így kilenc fordulót követően hibátlan teljesítménnyel áll az élen. Az alapszakasz első fordulója után négy pont az előnyünk a második Pénzügyőrrel szemben, ami mindenképpen önbizalmat adhat a bajnokság további részében is.

Női NB I/B

NEKA-Szombathelyi KKA U19 34-27 (16-11)

V: Hársfalvi, Mórocz

NEKA: Zaj, Németh K. (kapusok),- Varga 2/1, Csíkos 5, Juhász 2, Kellermann 3, Nagy I.L.2, Csata 2, Szabó A.5, Molnár D.3, Uhrin 2, Mlinkó 2, Horváth P.2, Nagy II.L., Kovalcsik 3/2, Szabó L. 1 – edző: Bohus Bea, Siti Bea

7m:3/3, ill. 12/10

kiállítások: 6 perc, ill. 6 perc

Eredmény alakulása: 5.p: 4-2, 11.p: 8-5, 20.p: 11-7, 27.p: 14-10, 36.p: 20-13,43.p: 23-19, 49.p: 29-20, 54.p: 32-22

MESTERMÉRLEG:

Bohus Beáta: Az eddig lejátszott meccsek közül most hibáztunk a legtöbbet, de jó volt az időzítés, ebbe a meccsbe ez is belefért. Hibáinkat ki kell javítani, ehhez hétfőtől újra össze kell rakni a fejeket.... A 2 pont azért akkor is 2 pont!

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Németh Kata: A meccs első félidejét jól kezdtük támadásban, védekezésben viszont nem voltunk annyira kemények, de az előnyünket tartani tudtuk a szünetig. A második félidő elején szétszórtak voltunk, sok volt a technikai hibánk. Ezután fel tudtunk keményedni és gyors gólokat szerezni. Örülünk a két pontnak és gratulálok a csapatnak!

Szabó Anna: Már a meccs elején elléptünk az ellenféltől, azonban meccs folyamán tompák voltunk. Támadásban sok technikai hibánk volt és a védekezés sem állt össze igazán. Ennek ellenére örülünk a két pontnak! Megyünk tovább!

fotók: Tompos Gábor