16

Nagyszerű helytállás

2020. augusztus 07, péntek 18:22 | Utánpótlás

Remekül helyt állt a Boglári Akadémia-SZISE női csapata a Szombathelyi KKA otthonában játszott felkészülési mérkőzésen. Az NB I-es együttesek találkozóján a mieink bátran játszottak és méltó ellenfelei voltak a rutinos házigazdának. A félidőben öt góllal vezetett a Szombathely, de fiatal játékosaink küzdöttek és nemcsak fordítottak, de a 46. percben sorozatban hat gól lőve átvették a vezetést is. (26-27) A hajrában a hazaiak a maguk javára fordították a mérkőzést, amely kiváló erőfelmérő volt számunkra.

NB I-es női felkészülési mérkőzés:

Szombathelyi KKA - Boglári Akadémia-SZISE 35-31 (22-17)

Szombathely: Bíró, Pődör R. 3, Kozma, Tóth A., Szendrei 2, Gorilszka 4, Tomasevic, Bandelier 3, Agbaba 4, Lőrincz, Mayer 3, Orbán 3, Horváth P. 8, Varga N., Franka, Csire 5, Virág, Kozma – vezetőedző: Marozsán György

Boglári Akadémia SZISE: Gercsó Nóra, Szabó Luca, Vajer Blanka, Kajdon Blanka 6, Takó Viktória 3, Koronczai Petra 1, Nagy Laura, Faragó Luca 3, Vámos Mira 4, Mlinkó Zsófia 2, Horváth Petra, Juhász Gréta 2, Kukucska Viktória 3, Kocsis Bettina 1, Bánhidi Barbara 1, Németh Imola 1, Farkas Johanna 3, Feles Diána – vezetőedző: ifj. Kiss Szilárd

fotók: szombathelyikezilabda.hu