19

NEKA-párharc az ifjúsági bajnokságban

2020. szeptember 10, csütörtök 21:51 | Utánpótlás

Házirangadót vívott egymással a Nemzeti Kézilabda Akadémia két női együttese az ifjúsági I. osztályban. Bohus Bea tanítványai a 10. perctől kezdve, 3-3 után fokozatosan elhúztak és egyre nagyobb előnyt szereztek a „kicsik” ellen. A szünetben már hét góllal vezetett a piros mezes NEKA I. Siti Beáta együttesével szemben, végül 29-20-as végeredménnyel zárult a meccs.

Női ifjúsági I. osztály:

Balatonboglár, vezette: Gréczi, Koltai

NEKA II. – NEKA I. 20-29 (7-14)

NEKA II. Bakos K. Csamangó N. 1, Forgács Sz., Faragó L. 4, Berei K. 3, Dézsi N., Hengl S. 2, Horváth Sz., Csamangó L., Petruska D., Kazeem A., 4, Bálint Z., Tóth G., , Czudor Sz. 1, Kurmai P. 5, Csendes B. – vezetőedző: Siti Beáta

NEKA I.: Zaj K., Lakatos R., Varga E., Kovács Sz. 2, Csíkos L. 4, Mentes J. 1, Csata P. 1, Szabó A. 3, Molnár D. 4, Nagy N. 6, Kovalcsik B. 6, Szabó L. 2 – vezetőedző: Bohus Bea

Hétméteresek: 3/3, illetve 7/6

Kiállítások: 6, illetve 6 perc

Eredmény alakulása: 5.p: 3-1, 17.p: 3-8, 24.p: 6-12, 34.p: 8-18, 42.p: 10-24, 51.p: 16-25, 57.p: 17-28

Mestermérleg:

Siti Beáta és Bohus Beáta: A mérkőzés elérte a célját, mindkét csapat élvezte a játékot. Jó kis mérkőzés volt, szép volt NEKA!

fotók: NEKA/Tompos Gábor