28

Női NB II: egy fordulóra a bajnoki címtől

2023. május 21, vasárnap 20:35 | Utánpótlás

Pázmándon lépett pályára és győzött 43-26-ra a NEKA női NB II-es csapata, amely az utolsó forduló előtt egy pont előnnyel vezet a Mohács ellen. Fiataljaink remekül helyt álltak az idősebbekkel szemben is, és pénteken hazai pályán a SZISE ellen biztosíthatják be a bajnoki címet.

NB II Dél-Nyugat

Gárdony-Pázmánd U22- NEKA U22 26-43 (12-20)

V: Majoros,Osvai

NEKA U22: Szilágyi, Hornyák (kapusok),- Mihály 1,Seres 1, Fazekas 4, Kiss M. 5, Lavaj 2, Katona 5, Nagy B. 1, Bali 4, Szebeni 6, Pálmai 5/5, Keceli-Mészáros 1, Sipos 2, Jelena 2, Kriston 4 – vezetőedző: ifj. Kiss Szilárd

7m: 2/2, ill. 5/5

kiállítások: 14 perc +1 kizárás (3x2 perc miatt), illetve -

Eredmény alakulása: 5.p: 1-4, 10.p: 5-9, 21.p: 7-14, 27.p: 10-17, 37.p: 13-23, 48.p: 20-34 56.p: 25-40

MESTERMÉRLEG:

Kiss Szilárd: Jól együtt volt a csapat. Sokkal több pozitív visszajelzés volt, mint negatív. Csak így tovább!

Játékos szemmel:

Kiss Maja: Az első perctől kezdve motiváltan léptünk a pályára, szerencsére sikerült a kezdeti öltözői hangulatot felpörgetnünk. Az első félidő közepétől a  koncentráció kicsit alábbhagyott és több technikai hibát vétettünk, de  az időkérés után sikerült újra összeszedni magunkat. Összességében hasznos meccs volt, bravó csajok!

Bali Boróka: A meccset összeszedetten kezdtük, támadásban figyelmesen és koncentráltan játszottunk, a védekezésünkön pedig még dolgoznunk kell! Gratulálok a csapatnak, jó mérkőzést játszottunk! Hajrá NEKA!

fotók: Farkas Anita