27

Ötgólos siker Nagyatádon

2023. május 14, vasárnap 18:50 | Utánpótlás

Nagyatádon lépett pályára a NEKA női NB II-es csapata és 33-28-as győzelmet aratott. A mieink a félidőben három góllal vezettek, majd a folytatásban növelték előnyüket és végül nem engedték ki kezükből a mérkőzést. Dr. Woth Péter együttese két fordulóval a bajnokság vége előtt egypontos előnnyel vezeti a tabellát.

Női NB II:

Rinyamenti KC SE Nagyatád – NEKA U22  28-33 (16-19

játékvezetők: Gilitsch, Molnár-Szabó

NEKA: Horváth Sz., Szilágyi P. (kapusok) Faragó L. 2, Berei K. 4, Dézsi N. 7, Hengl S. 4, Csamangó L. 1, Petruska D. 5, Lavaj F., Szebeni D. 5, Csamangó N. 3, Molnár F. 1, Fürdök V. 1 – vezetőedző: dr. Woth Péter

Hétméteresek: 6, illetve 2 perc

Kiállítások: 3/3, illetve 5/3

Eredmény alakulása: 6. perc: 1-4, 16. perc: 9-8. 25. perc: 14-16, 35. perc: 16-24, 43. perc: 19-28, 57. perc: 26-31

dr. Woth Péter: Csak néha sikerült színt vinnünk ebbe a szürke vasárnap délutánba.

Petruska Dóra: A meccset álmosan kezdtük, sok hibánk volt védekezésben. Második félidő elejére sikerült felébrednünk, és nagyobb előnyre tettünk szert. A jó kapusteljesítménynek köszönhetően tartani tudtuk a különbséget. Gratulálok a csapatnak!

Szebeni Dorina: A meccs elejét dekoncentráltan kezdtük, a védekezésünk nagyon szétszórt volt, de a támadásokat jól tudtuk befejezni. A második félidőt dinamikusabban kezdtük, ezáltal el tudtunk szakadni az ellenféltől. Gratulálok a csapatnak. Hajrá NEKA!❤️

fotó: archív