20

Remek győzelem a Budakalász otthonában

2025. február 27, csütörtök 19:52 | Utánpótlás

A sok hiányzó ellenére is magabiztos győzelmet aratott a CYEB-Budakalász otthonában a NEKA U16-os fiúcsapata az I. osztályú bajnokság 17. fordulójában. A mieinknél Barna Mihály kilenc védéssel, míg Renner Zalán hét, Kulcsár-Szárisz Bence pedig hat góllal zárt, utóbbi összes kísérlete a kapuban kötött ki.

Fiú U16, I. osztály – 17. forduló

CYEB-Budakalász–NEKA 19–27 (9–16)

Budakalász, Sportcsarnok, 50 néző. Vezette: Csorba Tamás, Magyar Márton.

CYEB-Budakalász: Bús (kapus) – Hajdu M., Tóth B. 8 (1), Brucker 1, Pilz, Holpert 4, Málits 1, Márföldi 1, Bereczky, Luterán 1, Cserveny 1, Nagy Z. 1, Léránt 1. Vezetőedző: Priczel Bence.

NEKA: Fekete, Barna, Bozóki-Vasas (kapusok) – Némedi 1, Renner 7 (2), Pálinkás 2, Kulcsár-Szárisz 6, Kövecses 4, Németh Á., Szőke 3, Tóth G., Orsós 3 (1), Bánkuti 1. Vezetőedző: Mikita Bence.

Hétméteresek: 3/1, illetve 4/3.

Kiállítások: 4 perc, illetve 10 perc.

Az eredmény alakulása. 5. perc: 1–3, 8. perc: 2–5, 13. perc: 5–8, 19. perc: 6–11, 30. perc: 9–17, 34. perc: 10–20, 40. perc: 13–22, 48. perc: 18–25.

MESTERMÉRLEG

Mikita Bence: – Gratulálok a csapatnak, értékes két pontot szereztünk. Annak ellenére, hogy kevesen tudtunk elutazni a sok beteg és a sérülések miatt, a srácok kihozták magukból a maximumot. Megyünk és dolgozunk tovább, a célunk, hogy egyéniségeket neveljünk és folyamatosan fejlődjenek a gyerekek.

JÁTÉKOS SZEMMEL

Pálinkás Zalán:– A mérkőzést lassú játékkal kezdtük, de a folytatásban támadásban és védekezésben is előre tudtunk lépni. Magabiztosan játszottunk, és kellő figyelemmel sikerült megnyerni a meccset. Haladunk és fejlődünk tovább!

Barna Mihály:– A meccs nehezen indult, a támadás döcögött, de a védekezés rendben ment. Aztán végül be tudtuk hozni a győzelmet. Megyünk tovább, és készülünk a következő találkozónkra. Hajrá NEKA!

< vissza