29

Tízgólos NEKA-siker

2021. április 20, kedd 21:05 | Utánpótlás

A NEKA csapata félidőben már négy góllal vezetett, végül fölényes, 35-25-es győzelmet aratott a Szentendre vendégeként a női NB I/B-s bajnokságban. A dr. Woth Péter által irányított együttes végig kézben tartotta a mérkőzést és a két pontnak köszönhetően őrzi negyedik helyét a tabellán. A csapat legeredményesebb játékosa a nyolc gólt szerző, 15 éves Csíkos Luca volt.

Női NB I/B, Nyugati-csoport:

Szentendre- NEKA 25-35 (16-20)

V: Hársfalvi, Mórocz

NEKA: Németh K., Zaj (kapusok),- Varga 5, Kovács, Csíkos 8/1, Juhász K.1, Kajdon, Nagy I.L., Faragó Luca 7, Szabó A.2, Molnár D.6, Horváth P. 2, Lakatos P.1, Nagy II.L.2, Szabó Lili, Woth 1

7m: 2/1, ill. 3/1

kiállítások: 4 perc, ill. 8 perc

Eredmény alakulása: 8.p: 1-5, 15.p: 5-10, 23.p: 10-14, 28.p: 14-19, 39.p: 17-22, 45.p: 20-26, 55.p: 23-33

MESTERMÉRLEG:

Dr. Woth Péter: Az első félidei kicsit fegyelmezetlen védekezés után a második játékrészben az elfáradó ellenfél ellen magabiztos győzelmet arattunk.

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Zaj Klára: A meccs elejét jól kezdtük. Voltak kisebb-nagyobb hibáink, így az ellenfél fel tudott zárkózni. A második félidőben a rendezett védekezésünk miatt hamar eldőlt a meccs. Szép volt lányok, megyünk tovább!

Molnár Dorottya: A meccset jól és nagy iramban kezdte a csapat, ami miatt kicsit fellélegezhettünk, azonban ez a megnyugvás apróbb hibákhoz vezetett. Jó volt a kapus teljesítményünk is. A második félidőben jobban el tudtunk lépni az ellenféltől, de a saját figyelmetlenségeinkből tanulni kell. Készülünk a következő mérkőzésre, gratulálok a csapatnak!

fotó: Farkas Anita