20

Újabb NEKA-győzelem a női NB II-ben

2022. december 09, péntek 17:47 | Utánpótlás

A NEKA női NB II-ben szereplő csapata magabiztos győzelemmel folytatta szereplését a bajnokságban, ifj. Kiss Szilárd együttese ma hazai pályán győzött a Gárdony-Pázmánd NKK ellen. Az első félidőben remek védekezéssel és gyors támadásokkal a 20. percben már 12-4-re vezettek a boglári fiatalok, akik ezután sem lassítottak és 41-18-as végeredménnyel szerezték meg a két pontot.

2022. 12. 09. 16:00

NB II. női – Dél-Nyugat 8.forduló

Balatonboglár, NEKA Sportcsarnok

NEKA U22 – Gárdony-Pázmánd NKK U22 41-18 (19-5)

Játékvezetők:Finta Dóra, Varga Fruzsina

NEKA U22: Hornyák A., Horváth Sz. (kapusok), Mentes J. 5, Seres L., Zakor Á. 1, Faragó L. 3, Berei K. 2, Csamangó L. 3, Lavaj F. 2, Katona L. 7, Kazeem A. 1, Nagy B.7, Bali B., Szebeni D. 2, Molnár F. 2, Sipos A. 1, Kriston K. 5 - vezetőedző: ifj. Kiss Szilárd

Gárdony-Pázmánd NKK: U22: Knauer Cs., Almási A. (kapusok), Nemes L. 1, Hargitai D. 3, Süle D. 4, Bukovics B. 1, Rezneki F. 1, Torday-Nagy S. 6, Gyenes Sz., Rumpler B., Tuba V. 1, Bárdosi L. 1 - vezetőedző: Dabrowski-Pados Mónika

Hétméteresek:4/3, ill. 2/1

Kiállítások:2 perc, ill. 12 perc

Eredmény alakulása:10. p: 8-2, 15. p: 9-3, 20. p: 12-4, 26. p: 17-5, 33. p: 22-5, 40. p: 26-8, 48. p: 34-13 56. p: 38-15

MESTERMÉRLEG:

Ifj. Kiss Szilárd:„Nagyon tetszett a csapat fegyelme, jó mentalitás volt az egész mérkőzésen annak ellenére hogy a különbség nagy volt a két csapat között! Ehhez csak gratulálni lehet!”

JÁTÉKOS SZEMMEL:

Katona Lujza: A mérkőzés elejétől kezdve fegyelmezetten és koncentráltan játszottunk így magabiztos győzelmet arattunk! Gratulálok a csapatnak! Hajrá NEKA!”

Nagy Bianka: „Már az elejétől fogva összeszedett volt a védekezésünk, és támadásban is koncentráltak voltunk és ezért nagyobb előnyre tettünk szert, és ezt a második félidőben növelni tudtuk. Gratulálok a csapatnak! Hajrá NEKA!”