19

Újabb U19-es siker Mosonmagyaróváron

2023. május 17, szerda 17:40 | Utánpótlás

A női U19-es bajnokság alapszakaszát már megnyerő NEKA az utolsó előtti fordulóban 32-24-re nyert Mosonmagyaróváron. Dr. Woth Péter együttese már korábban bebiztosította a rájátszásba jutást, így ezeket a mérkőzéseket felhasználhatja a gyakorlásra. Az utolsó fordulóban hazai pályán fogadjuk a Budaörsöt.

Lány U19-es bajnokság:

Mosonmagyaróvár – NEKA 24-32 (9-19)

játékvezetők: dr. Csupor, Tóth

NEKA: Horváth Sz., Csendes B. (kapusok), Faragó L. 3, Dézsi N., Hengl S. 3, Csamangó L. 3, Petruska D. 2, Kapu Zs., Kazeem A. 3, Bali B. 2, Keceli Mészáros R. 5, Csamangó N. 7, Sipos A., 4 – vezetőedző: dr. Woth Péter

Kiállítások: 10, illetve 6 perc

Hétméteresek: 5/3, illetve 3/3

Eredmény alakulása: 9.- perc: 5-5, 17. perc 5-12, 23. perc 8-14, 36. perc, 12-23, 42. perc 17-24, 52. perc 21-28

MESTERMÉRLEG

dr. Woth Péter: Még egy lépéssel közelebb...

JÁTÉKOS SZEMMEL

Csamangó Nóra: A meccsen elsősorban védekezésnél fontosabb feladatunk volt. Ezt hullámzó teljesítménnyel oldottuk meg. Az állóképességre is hangsúlyt fektettünk, aminek eredménye egy gyorsabb tempójú meccs volt.

Sipos Angéla: A meccs elején a védekezésünk szétesett volt, de a félidő végére ezt sikerült kijavítanunk, így előnyre tettünk szert és támadásban is összeszedettebbek voltunk. A második felidőt szétesve kezdtük, ám tudtuk tartani előnyünket! Gratulálok a győzelemhez! Hajrá Neka!❤️

fotó: Farkas Anita